Jedinečné složení představuje vědecký průlom v řešení těchto problémů, navíc je efektivnější a zároveň šetrnější než časté vymačkávání análních žlázek. Klíčové složky Glandexu jsou sestaveny tak, aby fungovaly již zevnitř, podchytily všechny skryté příčiny problémů s análními žlázkami a psům či kočkám pomohly vyprazdňovat anální žlázky přirozeně. - Podporuje zdravé anální žlázky - Výsledky během 3-5 týdnů podávání - Skvělá chuť žvýkacích válečků nebo prášku - Zcela přírodní složení, vysoce kvalitní... Celý popis

Koupit za 2 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedinečné složení představuje vědecký průlom v řešení těchto problémů, navíc je efektivnější a zároveň šetrnější než časté vymačkávání análních žlázek. Klíčové složky Glandexu jsou sestaveny tak, aby fungovaly již zevnitř, podchytily všechny skryté příčiny problémů s análními žlázkami a psům či kočkám pomohly vyprazdňovat anální žlázky přirozeně.

- Podporuje zdravé anální žlázky

- Výsledky během 3-5 týdnů podávání

- Skvělá chuť žvýkacích válečků nebo prášku

- Zcela přírodní složení, vysoce kvalitní suroviny

- VLÁKNINA

- Pomáhá tvorbě objemné a pevné stolice, která vytváří tlak na anální žlázky. Výsledkem je jejich přirozené vyprazdňování při každé defekaci.

- PŘÍRODNÍ PROTIZÁNĚTLIVÉ SLOŽKY

- Potlačují skryté infekce a alergie, které stojí za většinou problémů s análními žlázkami, a omezují podráždění žlázek.

- TRÁVÍCÍ ENZYMY

- Podporují zdravý trávicí trakt, který je základem pro správnou funkci análních žlázek.

Složení

Glandex je vyráběn v USA z vysoce kvalitních přírodních složek zahrnujících dýňové semínko, vlákninu z jablečné dřeně, bromelain a quercetin. Je obohacen také o probiotika.

Krmný návod

Podávejte 1x denně dle níže uvedeného dávkování. Je potřeba zajistit neustálý přístup k pitné vodě.
Nepodávejte březím a zvířatům mladším 12 týdnů věku. Výrobek není vhodný pro jiné druhy zvířat. Uchovávejte mimo dosah dětí.
V případě, že je pes nebo kočka na speciální dietě (např. diabetik) nebo užívá léky, před použitím doplňku Glandex se poraďte se svým veterinárním lékařem.

Glandex Soft Chews – pro psy:
dávkuje se 1x denně formou pamlsku

Psi pod 7 kg - 1/2 žvýkačky denně
Psi 7-12 kg - 1 žvýkačka denně
Psi 12-24 kg - 2 žvýkačky denně
Psi 24-35 kg - 3 žvýkačky denně
Psi nad 35 kg - 4 žvýkačky denně
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Glandex
Určení metabolizmus
Značka Bioprom