Imperia nástavec na 2 Ravioli v řadě ke strojku na těstoviny SP150. S pomocí tohoto nástavce vytvoříte snadno a rychle dokonalé těstoviny typu ravioli o rozměrech 50 x 50 mm. Díky své konstrukci je tento nástavec určený výhradně k domácímu použití. Nástavec se nasouvá do úchytů v přední části strojku. Strojek není vhodný k mytí v myčce na nádobí. Italská firma Imperia zabývající se výrobou strojků na těstoviny patří mezi špičku na trhu v tomto oboru. Vysoce kvalitní nudlovačky Imperia jsou vhodné... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Imperia nástavec na 2 Ravioli v řadě ke strojku na těstoviny SP150. S pomocí tohoto nástavce vytvoříte snadno a rychle dokonalé těstoviny typu ravioli o rozměrech 50 x 50 mm. Díky své konstrukci je tento nástavec určený výhradně k domácímu použití. Nástavec se nasouvá do úchytů v přední části strojku. Strojek není vhodný k mytí v myčce na nádobí.

Italská firma Imperia zabývající se výrobou strojků na těstoviny patří mezi špičku na trhu v tomto oboru. Vysoce kvalitní nudlovačky Imperia jsou vhodné pro každého, kdo chce vyrábět domácí těstoviny.

Rozměry (šířka, hloubka, výška): 150 x 110 x 110 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Imperia
Hmotnost 1 kg