Evoluce kotníkového návleku je tady. Sloučili jsme benefity předešlých 2 modelů do nového ALL TERRAIN GAITERu. Vyšší ponožkový úplet lze pohodlně navléknout na libovolnou holeň, nikde nic netlačí, neshrnuje se, sníh a další nečistoty nemohou dovnitř. Kotníková část návleku je vyrobena z voděodolné tkaniny, která je dále opatřena DWR zátěrem. Nejedná se o membránu, primárním úkolem této části návleku je zbránit vniknutí nečistot a sněhu dovnitř boty. Dvě poutka po stranách a jedno poutko v přední... Celý popis

Koupit za 540 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Evoluce kotníkového návleku je tady. Sloučili jsme benefity předešlých 2 modelů do nového ALL TERRAIN GAITERu. Vyšší ponožkový úplet lze pohodlně navléknout na libovolnou holeň, nikde nic netlačí, neshrnuje se, sníh a další nečistoty nemohou dovnitř. Kotníková část návleku je vyrobena z voděodolné tkaniny, která je dále opatřena DWR zátěrem. Nejedná se o membránu, primárním úkolem této části návleku je zbránit vniknutí nečistot a sněhu dovnitř boty. Dvě poutka po stranách a jedno poutko v přední části jsou určeny k upevnění návleku přímo na vybrané boty inov-8. Pro upevnění návleku na ostatní obuv je součástí balení silnější silikonová gumička, která se podvléká pod patu boty. Je důležité provléct gumičku mimo vzorek (grip) boty.

Lehké a voděodolné návleky slouží k tomu, aby zabránily vodě, jehličí, bahnu a nečistotám vniknout do bot. Většina bot Inov-8 má na svršku zabudovanou kapsičku pro snadné připnutí návleků. Jedná se o modely řady Trail Talon, Terra Ultra, Trailfly, Roclite, X-Talon, Mudclaw, Oroc. Díky gumičce však lze návlek použít na jakékoliv jiné boty.

Určení

- návleky jsou vhodné od procházek v lese až do běhů v extrémních horských podmínkách

Parametry

- 3 háčky na uchycení k botě Inov-8 + v balení 2 šňůrky pro uchycení k botám jiných značek
- materiál: 90 % polyester, 10 % polyamid
- hmotnost 40 g (pár)

Velikosti

- S = EU 36 - 40
- M = EU 40 - 43
- L = EU 43 - 47
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Inov-8