Altra Trail Gaiter

80 %
(7 hodnocení)

Návleky na boty Altra vyrobené z příjemného prodyšného materiálu zabrání vniknutí veškerých nežádoucího drobného nepořádku, který můžete po cestě potkat, a nebudete tak muset boty často vysypávat. Nejvíce je ale oceníte jako ochranu proti jehličí, kamínkům, proti písku při cestách vedoucích přes písečné úseky, proti zapadávání studeného sněhu (návleky nejsou nepromokavé) či proti nízko létajícímu hmyzu jako jsou muchničky.  Návleky jsou designované pro boty značky Altra, ale díky svému úchytovému... Celý popis

Koupit za 679 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Návleky na boty Altra vyrobené z příjemného prodyšného materiálu zabrání vniknutí veškerých nežádoucího drobného nepořádku, který můžete po cestě potkat, a nebudete tak muset boty často vysypávat. Nejvíce je ale oceníte jako ochranu proti jehličí, kamínkům, proti písku při cestách vedoucích přes písečné úseky, proti zapadávání studeného sněhu (návleky nejsou nepromokavé) či proti nízko létajícímu hmyzu jako jsou muchničky. 

Návleky jsou designované pro boty značky Altra, ale díky svému úchytovému systému sedí téměř na jakékoli trailové boty. Pokud vaše boty nemají vzadu samolepicí suchý zip, můžete ho na ně dolepit (je součástí balení). Navíc můžete boty libovolně zouvat a nazouvat, aniž by bylo potřeba sundávat samotný návlek. 

- Zabrání vniknutí kamínků, jehličí, písku nebo sněhu.
- Úchytový systém bez řemínků umožňuje vyzutí bot bez nutnosti sundání návleků.
- Kompatibilní s téměř všemi trailovými botami.
- Prodyšný a pružný materiál odolný proti odření.
- Návlek je opatřen reflexními prvky pro lepší viditelnost.
- Hmotnost: 37 g
- Materiál: 82 % nylon, 18 % spandex
- Nově také v různých barevných provedeních (černá, modrá, oranžová)
VELIKOSTI

- S/M: dámské EU 36 - 43, pánské EU 40 - 43.
- L/XL: dámské EU 44 - 46, pánské EU 44 - 51,5.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Altra