Getka Ultralight Gaiters

90 %
(2 hodnocení)

Oblíbené návleky s originálními designovými vzory. Proti kamínkům, jehličí, písku a sněhu. Getka Gaiters jsou ultralehké, prodyšné a mezi hikery velmi populární návleky. Zabrání vniknutí veškerého nežádoucího drobného nepořádku, který můžete po cestě potkat. Nebudete tak muset boty často vysypávat a navíc prodlouží životnost bot, i ponožek. Nejvíce je ale oceníte jako ochranu proti písku při cestách vedoucích přes písečné úseky, proti zapadávání studeného sněhu (návleky nejsou nepromokavé) či proti... Celý popis

Koupit za 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Oblíbené návleky s originálními designovými vzory. Proti kamínkům, jehličí, písku a sněhu. Getka Gaiters jsou ultralehké, prodyšné a mezi hikery velmi populární návleky. Zabrání vniknutí veškerého nežádoucího drobného nepořádku, který můžete po cestě potkat. Nebudete tak muset boty často vysypávat a navíc prodlouží životnost bot, i ponožek. Nejvíce je ale oceníte jako ochranu proti písku při cestách vedoucích přes písečné úseky, proti zapadávání studeného sněhu (návleky nejsou nepromokavé) či proti nízko létajícímu hmyzu jako jsou muchničky.
Návleky jsou univezální, lze je použít v kombinaci s jakoukoli botou. Pro boty, které na patě nemají předpřipravený suchý zip na uchycení návleků je součástí balení páska se suchým zipem od 3M. Boty můžete libovolně zouvat a nazouvat, aniž by bylo potřeba sundavat samotný návlek.

Zabrání vniknutí kamínků, jehličí, písku nebo sněhu
Úchytový systém bez řemínků umožňuje vyzutí bot bez nutnosti sundání návleků
Univerzální na různé druhy bot - doporučujeme především k lehkým trailovým botám
Prodyšný a pružný materiál odolný proti odření.

TABULKA VELIKOSTÍ
Je-li to možné, změřte si a řiďte se primárně rozměrem nohy v kotníku - viz obrázek níže. Velikost dle velikosti boty je pouze orientační.

 
Velikost boty
Rozměr nohy v kotníku

S
37-41
Do 11 cm

M
42-46
Do 14 cm

L
46-48
Více než 14 cm
Zobrazit více