inSPORTline Baltimore

100 %
(1 hodnocení)

S pojízdným teleskopickým košem inSPORTline Baltimore si můžete zahrát basket na hřišti i v tělocvičně - zkrátka kde budete chtít! Ocelová konstrukce s plastovou základnou odolá všem povětrnostním podmínkám a díky praktickým kolečkům můžete stojan přesouvat podle toho, jak se vám to hodí. Stojan drží na místě plnitelná základna o objemu 115 l, kterou můžete zatížit vodou, popřípadě 135 kg písku. Výšku koše upravujete regulačním šroubem v rozmezí 230 a 305 cm a snadno ji tak přizpůsobíte potřebám... Celý popis

Koupit za 4 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

S pojízdným teleskopickým košem inSPORTline Baltimore si můžete zahrát basket na hřišti i v tělocvičně - zkrátka kde budete chtít! Ocelová konstrukce s plastovou základnou odolá všem povětrnostním podmínkám a díky praktickým kolečkům můžete stojan přesouvat podle toho, jak se vám to hodí. Stojan drží na místě plnitelná základna o objemu 115 l, kterou můžete zatížit vodou, popřípadě 135 kg písku. Výšku koše upravujete regulačním šroubem v rozmezí 230 a 305 cm a snadno ji tak přizpůsobíte potřebám mladších basketbalistů.

Ocelová obruč je opatřena pružinkami, aby se pod vlivem silných střel nepodlomila. Zaštiťuje ji polykarbonátová deska o velikosti 110 x 70 cm, která je vyztužena pevným plastovým rámem a odolá tak silným nárazům. Ať už vyrazíte na trénink nebo třeba pozvete kamarády na přátelský zápas, basketbalový koš inSPORTline Baltimore bude vždy připraven k akci!

Technický popis:

- teleskopická ocelová konstrukce

- nastavení výšky pomocí regulačního šroubu

- odolná nylonová síť vhodná do každého počasí

- obruč jištěna pružinkami

- transportní kolečka pro snadné přemístění

- materiál konstrukce: ocel (průměr profilu 76 mm)

- materiál desky: polykarbonát, ABS

- nastavitelná výška: 230 - 305 cm

- rozměr desky: 110 x 70 cm

- průměr obruče: 45 cm

- hmotnost: 24 kg

- rozměr podstavy: 120 x 78 x 23 cm

- objem podstavy: 115 l (pojme 135 kg písku)

- certifikace: EN 1270

- vhodný do škol i sportovních klubů, pro vnitřní i venkovní použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce InSPORTline
Výška 305 cm
Hmotnost 24 kg
Typ basketbalové koše stojanové
Nastavitelná výška ano