Intesa Styling Hair Spray Forte silně tužící lak na vlasy s výtažkem z kopřivy a s panthenolem. Tento kadeřnický lak na vlasy má specialní složení vynalezené k přirozené fixaci jakéhokoli typu účesu, kterému zaručí přirozený tvar a trvanlivost, díky výtažku z kopřivy a panthenolu, které jsou základními produkty v péči o vlasové vlákno. Respektuje přirozenost vlasů, aniž by je vysušil zanechává vlasy hedvábné a lesklé. Snižuje maštění vlasů. Lehce vyčesatelný hřebenem. Upozornění: nádobka je pod... Celý popis

Koupit za 83 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Intesa Styling Hair Spray Forte silně tužící lak na vlasy s výtažkem z kopřivy a s panthenolem. Tento kadeřnický lak na vlasy má specialní složení vynalezené k přirozené fixaci jakéhokoli typu účesu, kterému zaručí přirozený tvar a trvanlivost, díky výtažku z kopřivy a panthenolu, které jsou základními produkty v péči o vlasové vlákno. Respektuje přirozenost vlasů, aniž by je vysušil zanechává vlasy hedvábné a lesklé. Snižuje maštění vlasů. Lehce vyčesatelný hřebenem.
Upozornění: nádobka je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50°C. Neprorážejte a nespalujte ani po použití. Nevstřikujte do ohně nebo na rozžhavená tělesa. Vyhněte se kontaktu výrobku s očima. Uchovávejte z dosahu zdrojů vznícení. Nekuřte po dobu manipulace s výrobkem. Skladujte z dosahu dětí. 16,5% celkové hmotnosti obsahu jsou hořlavé látky.
Složení: Alcohol Denat., Dimethyl Ether, Butane, Isobutane, Va/crotonates/vinyl Neodecanoate Copolymer, Propane, Diethyl Ethanolamine, Propylene Glycol, Parfum, Panthenol, Urtica Dioica Leaf Extract, Aqua, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Amylcinnamal, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal.
Zobrazit více

Parametry

Typ laky
Značka Intesa
Objem 500 ml
Určení unisex
Hmotnost 470 g
Výrobce Eveline Cosmetics
Stupeň fixace silná fixace