Magický prášek s opicí Slick Gorilla stylingový pudr 20g poskytuje přírodní vzhled vlasů, který odolává gravitaci s matným vzhledem vašich vlasů. Po snadné aplikaci nejde vidět a přesto je extrémně silný. Velké množství pudru Texturované účesy Matný Praktický Tipy a triky od Vlasynahoru Obecně si musíme říct, že pudr je vskutku nejvíce praktický vlasový stylingový přípravek. Při vyšších teplotách se vám na cestách nerozpustí a při nižších naopak nezmrzne. Ke stylingu není nutnost mít u sebe fén... Celý popis

Koupit za 285 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Magický prášek s opicí
Slick Gorilla stylingový pudr 20g poskytuje přírodní vzhled vlasů, který odolává gravitaci s matným vzhledem vašich vlasů. Po snadné aplikaci nejde vidět a přesto je extrémně silný.

Velké množství pudru
Texturované účesy
Matný
Praktický

Tipy a triky od Vlasynahoru
Obecně si musíme říct, že pudr je vskutku nejvíce praktický vlasový stylingový přípravek. Při vyšších teplotách se vám na cestách nerozpustí a při nižších naopak nezmrzne. Ke stylingu není nutnost mít u sebe fén a dokonce funguje jako suchý šampon, jelikož pohlcuje přebytečnou mastnotu. Stává se z něj tak ideální parťák na cesty. Přidáním některé hlíny či jiného stylingové produktu (nám se osvědčily hlíny) se účes stává opravdu silným a nic ho jen tak nerozhodí.

Jak ho použít nejlépe? 
Nasypte si pudr na ruce nebo přímo na vaše vlasy a stylujte. Čím blíže kořínkům, tím lépe. důležité je pudr nanést rovnoměrně po celé hlavě a více tam, kde zdolává gravitaci. Styl už je na vás. Můžete ho později předělat nebo jednoduše přidáte více.

 Zdroj: Slick Gorilla
Zobrazit více

Parametry

Typ pudry
Značka Slick Gorilla
Určení pro muže
Druh vlasů všechny typy vlasů
Hmotnost 20 g