Termo-fixační sprej v novém designu je ideální pro smyslné, kudrnaté či lehce zvlněné účesy. Je určen pro zpevnění a objem kudrnatých a vlnitých účesů. Má silný tužící efekt, zvedá vlasy od kořínků, ale dodává objem i po celé délce. Perfektně zafixuje vlny bez slepování, takže jim dodá pružné zpevnění a udrží jejich zakřivený tvar. Stupěn fixace: 4 Použití: aplikujte na umyté, téměř suché vlasy, vytvarujte je do požadovaného účesu a zahřejte fénem. Pro rychlejší výsledek naneste na umyté, ručníkem... Celý popis

Koupit za 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Termo-fixační sprej v novém designu je ideální pro smyslné, kudrnaté či lehce zvlněné účesy. Je určen pro zpevnění a objem kudrnatých a vlnitých účesů.
Má silný tužící efekt, zvedá vlasy od kořínků, ale dodává objem i po celé délce. Perfektně zafixuje vlny bez slepování, takže jim dodá pružné zpevnění a udrží jejich zakřivený tvar.
Stupěn fixace: 4
Použití: aplikujte na umyté, téměř suché vlasy, vytvarujte je do požadovaného účesu a zahřejte fénem. Pro rychlejší výsledek naneste na umyté, ručníkem prosušené vlasy a vyfénujte.
Zobrazit více

Parametry

Typ tužidla
Značka L'Oréal Paris
Objem 190 ml
Určení pro ženy
Druh vlasů pro vlnité a kudrnaté vlasy
Hmotnost 500 g
Výrobce L’Oréal
Stupeň fixace silná fixace
Účinek pro objem vlasů
Zobrazit více parametrů