Držák nápojů - polička pro bazén Spa INTEX 28500 Díky držáku nápojů INTEX od teď ve vaší zahradě se můžete cítit jako v profesionálním SPA. Budete si moci vychutnat drink nebo chutné občerstvení ve stejnou dobu, aniž byste zbytečně opouštěli bazén. Ten držák se vyznačuje stabilitou a trvanlivým upevněním. Byl vytvořen tak, aby byl umístěn na nejvhodnějším místě, tj. na horním povrchu stěny. Výrobek je vyroben z odolného materiálu, který zaručuje stabilní držení dvou nápojů současně s občerstvením.... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Držák nápojů - polička pro bazén Spa INTEX 28500

Díky držáku nápojů INTEX od teď ve vaší zahradě se můžete cítit jako v profesionálním SPA. Budete si moci vychutnat drink nebo chutné občerstvení ve stejnou dobu, aniž byste zbytečně opouštěli bazén. Ten držák se vyznačuje stabilitou a trvanlivým upevněním. Byl vytvořen tak, aby byl umístěn na nejvhodnějším místě, tj. na horním povrchu stěny.

Výrobek je vyroben z odolného materiálu, který zaručuje stabilní držení dvou nápojů současně s občerstvením. Držák je v neutrální barvě, která ideálně pasuje k každé SPA. Pokud hledáte produkt, který vám poskytne ještě větší pohodlí při odpočinku v zahradní SPA, držák INTEX je určitě pro vás.

Výhody:

pohodlné upevnění na stěně PureSpa
držák na 2 nápoje
polička pro oblíbené občerstvení
Rozměry: 26 x 22 x 18 cm
Hmotnost: 0,58 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Intex
Typ držáky
Hmotnost 0.56 kg