ISO 12264

87 %
(17 hodnocení)

SADA 3 MODULŮ VĚSIČ NA OBUV - ÚSPORA PROSTORU - víceúrovňová police na boty umožňuje pohodlné umístění bot pro celou rodinu, díky čemuž pomáhá nejen udržovat pořádek, ale také šetří množství dostupného místa. - SNADNÁ MONTÁŽ - modulární police na boty se velmi snadno skládá. Její montáž by měl snadno zvládnout každý a zároveň je hotová konstrukce pevná a stabilní. Sada obsahuje kladívko, které vám velmi usnadní montáž. - MODULÁRNÍ KONSTRUKCE - police na boty je modulární, co to pro vás znamená?... Celý popis

Koupit za 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SADA 3 MODULŮ VĚSIČ NA OBUV

- ÚSPORA PROSTORU - víceúrovňová police na boty umožňuje pohodlné umístění bot pro celou rodinu, díky čemuž pomáhá nejen udržovat pořádek, ale také šetří množství dostupného místa.

- SNADNÁ MONTÁŽ - modulární police na boty se velmi snadno skládá. Její montáž by měl snadno zvládnout každý a zároveň je hotová konstrukce pevná a stabilní. Sada obsahuje kladívko, které vám velmi usnadní montáž.

- MODULÁRNÍ KONSTRUKCE - police na boty je modulární, co to pro vás znamená? Můžete jej předložit podle své individuální koncepce. Jedná se o velmi užitečné řešení, protože konstrukci regálu snadno přizpůsobíte dostupnému prostoru . Díky modulární konstrukci police na boty, je možné kombinovat více sestav mezi sebou a získat tak ucelený kus nábytku, který bude co do velikosti prostoru odpovídat potřebám rodiny.

- OTEVÍRACÍ DVEŘE - modulární police má otevírací dvířka, takže boty nestojí "venku" a nejsou vystaveny např. prachu. Dvířka jsou průhledná, takže i přes zavírání dobře vidíte obsah polic a snadno najdete pár, o který máte zájem .

- SPECIFIKACE - 3 moduly v ceně; možnost složení dle vlastního konceptu: ano; materiál: plast; 6 polic: ano; otevíratelné dveře: ano; kovový rám: ano; rozměry (výška / šířka / hloubka): 92/40 / 31cm; hmotnost: 3,2 kg; hmotnost v balení: 3,5 kg.

SPECIFIKACE

- v sadě: 3 moduly
- možnost složení dle vlastního konceptu: ano
- materiál: plast
- 6 polic: ano
- otevírání dveří: ano
- kovový rám: ano
- rozměry 1 modulu: 40/31 / 30cm
- rozměry (výška / šířka / hloubka): 92/40 / 31cm
- hmotnost: 3,26 kg
- hmotnost v balení: 3,5 kg

ZAHRNUTA:

- police ( 3 moduly = 6 úrovní)
- kladivo pro montáž
- věšák

Police na boty je užitečný kus nábytku v každé domácnosti, bez ohledu na počet obyvatel v ní. Modulární police na boty umožňuje udržovat pořádek v obuvi členů domácnosti a zároveň k ní poskytuje volný přístup a její použití umožňuje ušetřit spoustu místa v místnosti. Modulární police se snadno čistí a je velmi funkční.

Díky modulární struktuře botníku je možné kombinovat více sestav mezi sebou a získat tak kus nábytku, který bude co do velikosti prostoru vyhovovat potřebám rodiny.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ISO
Šířka 40 cm
Výška 90 cm
Hloubka 31 cm
Hmotnost 3.26 kg
Barva černé
Materiál plastové
Typ policové
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty