Razítka lze použít k ozdobení sešitů, pozvánek nebo narozeninových přání, které dítě připravuje. Osvědčí se také jako obrysy, které si dítě může vybarvit podle svých představ. Inkoust, který se nachází na razítkách, je bezpečný pro děti. Nemusíte obávat, že při kontaktu s pokožkou dítě dostane vyrážky nebo alergie. Navíc jejich pouzdra nemají ostré hrany. Díky tomu, že jsou na razítkách zvířátka, se dítě rychle naučí jejich jména. Je to perfektní kombinace – zábava + učení! SPECIFIKACE: -... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

Razítka lze použít k ozdobení sešitů, pozvánek nebo narozeninových přání, které dítě připravuje. Osvědčí se také jako obrysy, které si dítě může vybarvit podle svých představ.

Inkoust, který se nachází na razítkách, je bezpečný pro děti. Nemusíte obávat, že při kontaktu s pokožkou dítě dostane vyrážky nebo alergie. Navíc jejich pouzdra nemají ostré hrany.

Díky tomu, že jsou na razítkách zvířátka, se dítě rychle naučí jejich jména. Je to perfektní kombinace – zábava + učení!

SPECIFIKACE:

- 60 razítek

- materiál: plast

- věk dítěte: 3+

- počet prvků: 60

- certifikáty: CE EN71

- rozměry (délka / šířka): 3,5 / 3cm

 

Tato jedinečná sada razítek byla navržena pro každé dítě, které miluje kreativní trávení času . Kromě skvělé zábavy zaručuje stimulaci smyslů a vliv na vývoj vašeho dítěte. . Jedná se o skvělou variantu pro předškolní děti, které mohou rozvíjet svou fantazii a estetické cítění.

Sada 60 razítek bude fantastickým dárkem pro dítě všech věkových kategorií. Tato hračka se velmi pohodlně čistí a snadno se skladuje a přenáší. Jeho obrovská velikost vám umožní hrát společně se svými vrstevníky.

 

SADA XXL /PRO DĚTI VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ

Tato fantastická sada se skládá z 60 razítek s různými vzory, díky kterým může dítě vytvořit neuvěřitelně kreativní obrázek bez zvláštních uměleckých dovedností. Je ideální pro děti, které ještě nemají obratnost, která jim umožní kreslit konkrétní, náročnější tvary.

Sada 60 razítek je určena pro mladší i starší děti. Ve školním věku je mohou použít k ozdobení svých sešitů či poznámkových bloků a batolata to budou považovat za fantastickou zábavu.

 

 

 

 

 

BAVÍ A UČÍ / BEZPEČNÉ PRO NEJMENŠÍ

Sada razítek má kromě toho, že vašemu děťátku přináší obrovské množství zábavy při hraní, také vzdělávací funkci. Umožňuje vašemu dítěti procvičovat koordinaci zraku a pohybu a manuální zručnost, která je ve škole nesmírně potřebná.

Razítko snadno smývá z kůže. To je obrovská výhoda zejména u mladších dětí, které milují špinavou zábavu. Nemusíte si dělat starosti, že inkoust na razítkách ucítí vaše dítě.

VYNIKAJÍCÍ DÁREK / NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Sada razítek skvěle poslouží na dětský den nebo narozeniny. Baleno v estetické barevné krabičce. Je to skvělý dárek pro každou příležitost.

 

 

BEZPEČNOSTNÍ CERTIFIKÁTY / PŘENOSNÉ

Celá sada je uložena v praktickém a kompaktním balení, které si vaše ratolest může bez problémů vzít na hřiště, do školky nebo na výlet. Malá razítka jsou těsně uzavřena, což zabraňuje ušpinění věcí, které nacházejí po celém obvodu.

Velmi dobře víme, jak důležité je, aby hračky byly pro vaše dítě bezpečné. Sada razítek má bezpečnostní certifikáty, které vás informují o její vysoké kvalitě a absolvování přísných testů. To vše děláme s ohledem na děti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ISO
Druh Razítka
Věk od 3 let