UNIVERZÁLNÍ - nabízená ohrádka pro domácí mazlíčky je univerzálním doplňkem, který je určen pro starší psy a štěňata i pro ostatní malá zvířata. PRAKTICKÝ - klec pro psa se skládá ze 4 stran. V jednom z nich je brána, kterou může náš mazlíček vstoupit. Jednotlivé stěny jsou spojeny speciálními tyčemi. Brána byla bezpečně zajištěna, což účinně zabraňuje zvířeti otevřít dvířka a uniknout ven. BEZPEČNÝ - praktický kotec pro zvířata je díky svým zaobleným prvkům pro zvířata bezpečný a riziko... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

UNIVERZÁLNÍ - nabízená ohrádka pro domácí mazlíčky je univerzálním doplňkem, který je určen pro starší psy a štěňata i pro ostatní malá zvířata.

PRAKTICKÝ - klec pro psa se skládá ze 4 stran. V jednom z nich je brána, kterou může náš mazlíček vstoupit. Jednotlivé stěny jsou spojeny speciálními tyčemi. Brána byla bezpečně zajištěna, což účinně zabraňuje zvířeti otevřít dvířka a uniknout ven.

BEZPEČNÝ - praktický kotec pro zvířata je díky svým zaobleným prvkům pro zvířata bezpečný a riziko poranění zde bylo sníženo na minimum.

ROBUSTNÍ A ODOLNÉ - ohrádka pro domácí mazlíčky je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu jako je ABS, díky čemuž je doplněk pevný a extrémně odolný, který bude sloužit dlouhou dobu.

 
SPECIFIKACE:

pro vlastní montáž
Materiál ABS
rozměry výrobku: 90/90 / 60cm
hmotnost: 4,30 kg
hmotnost v balení: 5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Purlov
Velikost psa malý