OHRÁDKA PRO PSA / ŠTĚNĚ - UNIVERZÁLNÍ - nabízená ohrádka pro domácí mazlíčky je univerzálním doplňkem, který je určen pro starší psy a štěňata i pro ostatní malá zvířata. - PRAKTICKÝ - klec pro psa se skládá ze 4 stran. V jednom z nich je brána, kterou může náš mazlíček vstoupit. Jednotlivé stěny jsou spojeny speciálními tyčemi. Brána byla bezpečně zajištěna, což účinně zabraňuje zvířeti otevřít dvířka a uniknout ven. - BEZPEČNÝ - praktický kotec pro zvířata je díky svým zaobleným prvkům pro... Celý popis

Koupit za 1 538 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

OHRÁDKA PRO PSA / ŠTĚNĚ

- UNIVERZÁLNÍ - nabízená ohrádka pro domácí mazlíčky je univerzálním doplňkem, který je určen pro starší psy a štěňata i pro ostatní malá zvířata.

- PRAKTICKÝ - klec pro psa se skládá ze 4 stran. V jednom z nich je brána, kterou může náš mazlíček vstoupit. Jednotlivé stěny jsou spojeny speciálními tyčemi. Brána byla bezpečně zajištěna, což účinně zabraňuje zvířeti otevřít dvířka a uniknout ven.

- BEZPEČNÝ - praktický kotec pro zvířata je díky svým zaobleným prvkům pro zvířata bezpečný a riziko poranění zde bylo sníženo na minimum.

- ROBUSTNÍ A ODOLNÉ - ohrádka pro domácí mazlíčky je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu jako je ABS, díky čemuž je doplněk pevný a extrémně odolný, který bude sloužit dlouhou dobu.

- SPECIFIKACE - pro vlastní montáž; materiál ABS; rozměry výrobku: 90/90 / 60cm; hmotnost: 4,30 kg; hmotnost v balení: 5 kg.

SPECIFIKACE:

- pro vlastní montáž

- Materiál ABS

- rozměry výrobku: 90/90 / 60cm

- hmotnost: 4,30 kg

- hmotnost v balení: 5 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Iso
Velikost psa malý

Podobné produkty