Jar Platinum kapsle lemon 125 ks Kapsle do myčky Jar Platinum Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a dokážou si poradit i s těmi nejodolnějšími nečistotami, aby vaše nádobí zářilo čistotou. Kapsle Jar Platinum mají čisticí sílu, díky které se nemusíte bát cokoliv uvařit. Můžete si být jistí, že vám pomohou vyčistit i mastný filtr myčky, aby vaše nádobí zářilo čistotou a myčka svěže voněla. Jar spojuje v jedné účinné kapsli tekutý i práškový prostředek na mytí nádobí. Vysoce rozpustný obal... Celý popis

Koupit za 579 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jar Platinum kapsle lemon 125 ks
Kapsle do myčky Jar Platinum Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a dokážou si poradit i s těmi nejodolnějšími nečistotami, aby vaše nádobí zářilo čistotou. Kapsle Jar Platinum mají čisticí sílu, díky které se nemusíte bát cokoliv uvařit. Můžete si být jistí, že vám pomohou vyčistit i mastný filtr myčky, aby vaše nádobí zářilo čistotou a myčka svěže voněla. Jar spojuje v jedné účinné kapsli tekutý i práškový prostředek na mytí nádobí. Vysoce rozpustný obal se rychle rozpouští, takže nádobí se začíná ihned umývat. A navíc se kapsle tak snadno používají. Kapsli není třeba rozbalovat a stačí ji jen vložit do dávkovacího zásobníku na mycí prostředek.
Kapsle Jar Platinum si poradí i s odolnými nečistotami hned při 1. umývaní
Obsahují sůl a prostředek na oplachování s ochrannou funkcí pro sklo a Stříbro
Pomáhají předcházet usazování mastnoty v myčce nádobí a čistí mastný filtr myčky
Udržují vaši myčku nádobí čistou a svěže voňavou
Vysoce rozpustná kapsle se rychle rozpouští
Balení: 125 kusů
Bezpečnostní upozornění
Korozivní/žíravé
Korozivní/žíravé
Nebezpečí
Může být korozivní pro kovy. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení
Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. Po manipulaci důkladně omyjte… Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. Skladujte uzamčené. Uchovávejte pouze v původním obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Značka Jar
Počet tablet 125 ks
Druh tablety
Výrobce Procter & Gamble