Joyroom JR-ZS288

0 %
(0 hodnocení)

Joyroom JR-ZS288 Držák telefonu na kolo (černý) Jezdíte rádi na kole? Vybavte se praktickým držákem na telefon a zajistěte si maximální pohodlí během cesty. Joyroom JR-ZS288 drží váš smartphone ve stabilní poloze a umožňuje pohodlné ovládání jednou rukou. Jeho polohu si můžete nastavit podle svých individuálních potřeb a používat telefon ve svislé i vodorovné poloze. Výrobek je kompatibilní s řídítky o průměru 15 - 31 mm a telefony s úhlopříčkou 4,7" - 7". Maximální jízdní komfort S tímto výrobkem... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Joyroom JR-ZS288 Držák telefonu na kolo (černý)
Jezdíte rádi na kole? Vybavte se praktickým držákem na telefon a zajistěte si maximální pohodlí během cesty. Joyroom JR-ZS288 drží váš smartphone ve stabilní poloze a umožňuje pohodlné ovládání jednou rukou. Jeho polohu si můžete nastavit podle svých individuálních potřeb a používat telefon ve svislé i vodorovné poloze. Výrobek je kompatibilní s řídítky o průměru 15 - 31 mm a telefony s úhlopříčkou 4,7" - 7".
Maximální jízdní komfort
S tímto výrobkem můžete navigaci pohodlně a bezpečně používat při jízdě na kole a jiných vozidlech s průměrem řídítek 15 až 31 mm. Výrobek se vyznačuje také širokou kompatibilitou se zařízeními a zajišťuje stabilní umístění chytrých telefonů s úhlopříčkou od 4,7" do 7".
Odolné a trvanlivé
Držák Joyroom JR-ZS288 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů ABS a PC, takže je odolný proti jakémukoli mechanickému poškození. Díky bezpečnostnímu zámku se nemusíte obávat pádu smartphonu a držák nepoškrábe povrch vašeho zařízení a udrží jej stabilní i na hrbolatých cestách.
Specifikace:
Výrobce
Joyroom
Model
JR-ZS288
Typ holdingu
Upínání na
Místo montáže
Volant
Kompatibilita s vozidly
Průměr volantu 15 - 31 mm
Kompatibilní se zařízeními
Chytré telefony 4,7" - 7"
Rozměry
112 x 71 x 142 mm
Materiál
ABS + PC
Barva
Černá
Zobrazit více

Bazarové nabídky