Při vzniku série koupelnových van Kaldewei Cayono byl použit jednoduchý vzorec. Designeři se vědomě ptali, které znaky jsou charakteristické pro moderní architekturu a tyto znaky následně přetavili v konečnou podobu výrobku. Rovné linie, malé úhly a důsledná geometrie jsou typické pro sérii Cayono, která díky nim reprezentuje harmonii a čistotu. Důležitou vlastností série Cayono je její použitelnost během všedního dne. Díky svým kolmým stěnám vám poskytne dostatek vnitřního prostoru při zachování... Celý popis

Koupit za 9 893 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Při vzniku série koupelnových van Kaldewei Cayono byl použit jednoduchý vzorec. Designeři se vědomě ptali, které znaky jsou charakteristické pro moderní architekturu a tyto znaky následně přetavili v konečnou podobu výrobku. Rovné linie, malé úhly a důsledná geometrie jsou typické pro sérii Cayono, která díky nim reprezentuje harmonii a čistotu. Důležitou vlastností série Cayono je její použitelnost během všedního dne. Díky svým kolmým stěnám vám poskytne dostatek vnitřního prostoru při zachování nízkých vnějších rozměrů a její ploché dno vám dopřeje dostatek stabilní plochy pro stání během sprchování.

Kaldewei smaltovaná ocel

Vana je vyrobena z KALDEWEI smaltované oceli, která v sobě kombinuje dva přírodní materiály pevnou ocel a odolné sklo, jejichž spojením vzniká ideální materiál pro výrobu sanitárního vybavení (ocelová deska 2,9 mm + 3x vrstva smaltu 0,2 mm). Takto vzniklé výrobky z kombinace přírodních materiálu skla a oceli se vyznačují svou dlouhou životností a příjemnými užitnými vlastnostmi. Ocel dodá výrobkům pevnost a robustnost, zatímco skleněný smalt ochrání výrobky před chemickým a tepelným zatížením a dodá jim vynikající vzhled.

Odtoková souprava a vanové nohy nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.

Vlastnosti:

- Rozměry: 1800 x 80 x 41 cm

- Objem: 171 l

- Barevné provedení: bílé

- Materiál: smaltovaná ocel

- Hmotnost: 56 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kaldewei
Materiál smaltovaná ocel
Typ vany obdelníkové
Umístění k zabudování
Délka 180 cm
Hloubka 40 cm
Objem 171 l
Hmotnost 50 kg
Šířka 80 cm
Pro dvě osoby ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty