Kaldewei SANIFORM PLUS 363-1 vana 170 x 70 x 41 cm, bílá 111800010001 Řada: Advantage Barva: bílá Délka: 170 cm Šířka: 70 cm Hloubka: 41 cm Materiál:smalt. oceľ 3,5 mm Váha: 48 kg Užitečný objem: 111 l SANIFORM PLUS Některé tvary se stávají součástí každodenního života. Například model SANIFORM PLUS, který je určen pro jednu osobu a jehož odpad je umístěn na konci, je jednou z tradičních van navržených tak, aby vyhovovaly lidskému tělu a přitom vypadaly pohledně v každé koupelně. Perl... Celý popis

Koupit za 5 411 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kaldewei SANIFORM PLUS 363-1 vana 170 x 70 x 41 cm, bílá 111800010001

Řada: Advantage

Barva: bílá

Délka: 170 cm

Šířka: 70 cm

Hloubka: 41 cm

Materiál:smalt. oceľ 3,5 mm

Váha: 48 kg

Užitečný objem: 111 l

SANIFORM PLUS Některé tvary se stávají součástí každodenního života. Například model SANIFORM PLUS, který je určen pro jednu osobu a jehož odpad je umístěn na konci, je jednou z tradičních van navržených tak, aby vyhovovaly lidskému tělu a přitom vypadaly pohledně v každé koupelně.

Perl Effekt:

Povrchová úprava Perl Effekt je speciální povrchová úprava, která se trvale spojuje při teplotě nad 200 °C se smaltovaným povrchem van a vaniček.Voda s povrchu opatřeného Perl-Effektem nestéká, ale doslova se skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Perl-Effekt tak výrazně usnadňuje čištění van a vaniček, které se stává doslova hračkou.S Perl-Effektem je možno dodat všechny vany a vaničky, vyrobené ze smaltované oceli 3,5 mm.

Tato položka se objednává zvlášt ke konkrétní vybrané vaně.

Antislip:

Protiskluzová úprava antislip významně zvyšuje jistotu při pohybu ve vaně či sprchové vaničce, umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Doporučujeme ji zejména pro děti a starší nebo méně pohyblivé osoby a pro ubytovací zařízení. Antislip, jehož základem je křemenný písek, je pevně spojen se smaltovaným povrchem van a vaniček (smaltovanou ocelí Kaldewei 3,5 mm) díky výpalu při teplotě nad 800 °C. Strukturovaný povrch z natrvalo vpálené křemenopísčité směsi. Vyniká mimořádnou trvanlivostí a snadnou údržbou. A není jen absolutně hygienický, ale vydrží i po celou dobu životnosti vany. Antislip je vždy bílý, bez ohledu na barvu vany nebo sprchové vaničky.

Tato položka se objednává zvlášt ke konkrétní vybrané vaně.

Celoplošný Antislip:

Protiskluzová úprava celoplošný antislip významně zvyšuje jistotu při pohybu ve vaně či sprchové vaničce, umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Doporučujeme ji zejména pro děti a starší nebo méně pohyblivé osoby a pro ubytovací zařízení. Celoplošný antislip, jehož základem je křemenný písek, je pevně spojen se smaltovaným povrchem van a vaniček (smaltovanou ocelí Kaldewei 3,5 mm) díky výpalu při teplotě nad 800 °C. Strukturovaný povrch z natrvalo vpálené křemenopísčité směsi.

Vyniká mimořádnou trvanlivostí a snadnou údržbou. A není jen absolutně hygienický, ale vydrží i po celou dobu životnosti vany. Celoplošný antislip je vždy bílý, bez ohledu na barvu vany nebo sprchové vaničky.

Tato položka se objednává zvlášt ke konkrétní vybrané vaně.

Řada ADVANTAGE:

Máte-li děti, potom jistě víte, že v koupelně jsou důležité tři faktory: vysoká kvalita, funkčnost a odolnost. Vany a sprchové vaničky naší řady Advantage vám nabízejí nejen toto všechno, ale mnohem více: přitažlivý vzhled, jehož základem je dokonalý soulad tvaru a funkčnosti. Hlavní prioritou Advantage je především kvalita za rozumnou cenu.

30LETÁ ZÁRUKA

Společnost Kaldewei vždy dokázala vyrábět produkty s trvalou hodnotou – díky neustálé inovaci a používání odolného smaltu s dlouhou životností. Smaltovaná ocel Kaldewei 3,5 mm je zárukou stability, pevnosti a trvanlivosti všech van a sprchových vaniček. Rozsáhlé testy prokázaly, že tloušťka a složení vrstev smaltu zaručují nejvyšší odolnost vůči nárazu. Pro běžné používání to znamená, že není třeba se obávat, když něco spadne do vany. I děti při mytí mohou cákat a hrát si bez starostí.

Zaručeně 30 let.

ILUSTRAČNÍ FOTO
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kaldewei
Materiál smaltovaná ocel
Typ vany obdelníkové
Umístění k zabudování
Délka 170 cm
Hloubka 41 cm
Objem 181 l
Hmotnost 48 kg
Šířka 70 cm
Zobrazit více parametrů