Fit boots bílo-fialové jako unikátní novinka v ČR a SR pouze u nás v e-shopu! Moderní klokaní boty v nových designech a lepší pocit ze skákaní (jsou trochu měkčí než jiné skákací boty). Doručení do 2 dnů.  Skákaci boty nebo také klokaní boty jsou speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku v přírodě, tak i pro indoor aktivity nebo na cvičení doma. Doporučujeme používat spíše na rovných povrchách (asfalt, dlažba, parkety, apod.), boty mají gumovou podrážku jako sportovní obuv, takže se nemusíte... Celý popis

Koupit za 5 700 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Fit boots bílo-fialové jako unikátní novinka v ČR a SR pouze u nás v e-shopu! Moderní klokaní boty v nových designech a lepší pocit ze skákaní (jsou trochu měkčí než jiné skákací boty).

Doručení do 2 dnů. 

Skákaci boty nebo také klokaní boty jsou speciální sportovní obuv pro volný pohyb jak venku v přírodě, tak i pro indoor aktivity nebo na cvičení doma. Doporučujeme používat spíše na rovných povrchách (asfalt, dlažba, parkety, apod.), boty mají gumovou podrážku jako sportovní obuv, takže se nemusíte obávat, že by vám poškodili např. plovoucí podlahu :)

Podstatou odpružení je spojení pružin a mušlí ve spodní části boty, které absorbují až 80 % nárazu při došlapu a zpětně pomáhají při odrazu, což se nazývá tzv. rebound efekt. Díky tomuto efektu šetříte celý pohybový aparát a klouby vašeho těla. Speciální tvar podrážky umožňuje člověku pohybovat se přirozeně a se správným držením těla. Tím dochází k automatickému posilování různých svalů v těle, aniž si to uvědomujeme.
Doručujeme také na Slovensko a do dalších EU zemí!
Přepněte si měnu z CZK na EUR a plaťte na EUR účet nebo také možnost platby přes paypal. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Možné množstevní a rodinné slevy :)
S Fit boots posílíte celé tělo
Díky klokaním botám Fit boots procvičíte břišní svalstvo, zádové, stehenní či pánevní svalstvo. Navíc dochází ke stimulaci a posílení kardiovaskulárního systému, a také k mnohem lepšímu využití kyslíku a zvýšení vytrvalosti. Tyto skákací boty vám pomohou rychleji vidět výsledky cvičení a udělají z pohybu vašeho těla zábavu. Jednoduše si je nazujte a začněte s jakýmkoli aerobním cvičením. Spalte až o 40 % více kalorií než při běžném cvičení a užijte si to i vy, zatímco chráníte své kolena a klouby. Rebounding se přirozeně stane součástí vašeho života, protože je to tak zábavné. Cvičení na klokaních botech Fit Boots zapojí všechny vaše hlavní svalové skupiny, takže získáte skvělý trénink za kratší dobu. Vzhledem k uvedeným vlastnostem lze Fit boots využít jak k cílenému hubnutí, formování postavy a rychlejšímu zvýšení kondice, tak i k rehabilitačním účelům a poúrazovému cvičení. Právě klokaní boty díky odpruženému efektu jsou vhodné také po úrazech kolen, zad a jiných částí těla a pro následné urychlení vaší rehabilitace.
Prospěšnost skákacích bot je zaručena studiemi
„Pružiny jsou nejefektivnější a zároveň nejšetrnější způsob cvičení, jaký doposud člověk vymyslel“ - studie z NASA. Původně byly vynalezeny jako rehabilitační pomůcka pro atlety po zraněních, aby rychleji získali zpět svou kondici a ztracené svalové partie.

Fit Boots - aneb klokaní boty pro celou rodinu!
Fit boots jsou vhodné také pro děti (již od 5 let ), které skákaní okamžitě chytne a nepustí, dospělí i seniory (horní hranice dle zdravotního stavu seniora). Vhodné jako vánoční dárek, zábava ve formě pohybu zaručena.

při objednávce vyberte vaši běžnou Velikost bot a aktuální váhu!
Boty Fit Boots bílo-fialové - White/Purple jsou standardní unisex model pro dospělé i děti mezi 45-125 kg. Vyberte vaši velikost a váhu, případně nám do poznámky napište, pokud si nevíte rady.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kangoo Jumping