Karel DVD

95 %
(9 hodnocení)

Karel je životopisný snímek z dílny Olgy Malířové Špátové, který líčí soukromý život a pohled do duše našeho nejoblíbenějšího zpěváka Karla Gotta. Zpěvák s režisérkou natáčel celý rok, díky tomu vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na jeho život. Samozřejmě zde nechybí Gottův nadhled a osobitý humor. Filmaři dostali přístup i k archivním rodinným záznamům, díky tomu jsou Mistrovy vzpomínky doprovázeny autentickými záběry. Součástí filmu jsou také záběry z koncertů, turné a vystoupení i ze setkání... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Karel je životopisný snímek z dílny Olgy Malířové Špátové, který líčí soukromý život a pohled do duše našeho nejoblíbenějšího zpěváka Karla Gotta. Zpěvák s režisérkou natáčel celý rok, díky tomu vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na jeho život. Samozřejmě zde nechybí Gottův nadhled a osobitý humor. Filmaři dostali přístup i k archivním rodinným záznamům, díky tomu jsou Mistrovy vzpomínky doprovázeny autentickými záběry. Součástí filmu jsou také záběry z koncertů, turné a vystoupení i ze setkání s milovaným publikem. Film se nyní dostává na DVD oproti původní stopáži ještě navíc rozšířený o 46 minut.
Režie: Olga Malířová Špátová
Scénář: Olga Malířová Špátová
Kamera: Olga Malířová Špátová
Hrají: Karel Gott, Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly Sofie Gottová, Eva Pilarová, Marta Kubišová, Jiří Suchý, Ladislav Štaidl, Richard Krajčo, Karel Svoboda (a.z.), Jiří Štaidl (a.z.), Felix Slováček (a.z.), Jitka Zelenková (a.z.), Dasha (a.z.)
Zvuk: český
České titulky pro neslyšící, anglické titulky, německé titulky
Délka: 133 minut + 46 minut navíc
Zobrazit více

Parametry

Žánr hudební
Originální název Karel
Distributor SUPRAPHON
Typ filmy
Režie Olga Malířová Špátová
Herecké obsazení Richard Krajčo
Délka 133 minut
České titulky ano
Český dabing ano
3D film ne
Druh nosiče DVD
Zobrazit více parametrů