Popis produktu Podestýlky by měly být uzpůsobeny tak, aby splňovaly potřeby domácího mazlíčka a zároveň např. eliminovaly zápach. Podestýlka Kaytee Clean & Cozy je vyrobena z přísad, které neobsahují žádné škodlivé chemické látky nebo vedlejší produkty. - Vhodná i pro alergiky - Vysoká absorpční schopnost – až 600 % - Různé zajímavé barvy a vůně - Měkké, barevné, a především bezpečné pro vaše domácí mazlíčky - Nezanechávají na kleci barevné skvrny - Důležité pokyny k použití: Vhodné pro... Celý popis

Koupit za 335 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu

Podestýlky by měly být uzpůsobeny tak, aby splňovaly potřeby domácího mazlíčka a zároveň např. eliminovaly zápach. Podestýlka Kaytee Clean & Cozy je vyrobena z přísad, které neobsahují žádné škodlivé chemické látky nebo vedlejší produkty.

- Vhodná i pro alergiky

- Vysoká absorpční schopnost – až 600 %

- Různé zajímavé barvy a vůně

- Měkké, barevné, a především bezpečné pro vaše domácí mazlíčky

-
Nezanechávají na kleci barevné skvrny

-
Důležité pokyny k použití: Vhodné pro použití v různých typech klecí.

- Množství: Nasypte produkt na dno klece do výšky 2,5-12,5 cm.

- Čištění: Nejméně jednou týdně odstraňte všechnu podestýlku a umyjte klec jemným roztokem mýdla. Četnost čištění klece závisí na velikosti a počtu vašich mazlíčků. Udržování klece v čistotě zabrání vašemu domácímu mazlíčku v rozvoji potíží s dýcháním, které by jinak mohly vzniknout kvůli amoniaku vyprodukovanému močí. Použitá podestýlka by měla být zlikvidována. Pokud použijete podestýlku v kleci, ve které chováte ptáčata, je potřeba kontrolovat, zda podestýlku nekonzumují.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KAYTEE
Značka Kaytee