Bezpečnostní mříž do auta pro psa KERBL 96-145 x 30 cm Bezpečnostní mříž do auta, dělící přepážka pro zavazadlový prostor, nastavitelná šířka 95-145 cm, pro upevnění k opěrkám hlavy, rozměry 96-145 x 30 cm.  ✅ Klady - Skvělá pomůcka při převozu psa v kufru auta  - Mříž si můžete nastavit dle šířky svého auta  - Uchycení mřížky je rychlé a nezabírá místo - Mříž chrání nejen psa ale i Vás při jízdě autem  - Lakovaná kovová mříž Vám vydrží roky - Lehce ji složíte a uschováte ❌ Zápory - Zatím... Celý popis

Koupit za 583 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bezpečnostní mříž do auta pro psa KERBL 96-145 x 30 cm

Bezpečnostní mříž do auta, dělící přepážka pro zavazadlový prostor, nastavitelná šířka 95-145 cm, pro upevnění k opěrkám hlavy, rozměry 96-145 x 30 cm. 

✅ Klady

- Skvělá pomůcka při převozu psa v kufru auta 

- Mříž si můžete nastavit dle šířky svého auta 

- Uchycení mřížky je rychlé a nezabírá místo

- Mříž chrání nejen psa ale i Vás při jízdě autem 

- Lakovaná kovová mříž Vám vydrží roky

- Lehce ji složíte a uschováte

❌ Zápory

- Zatím jsme žádné nenašli

Pro koho je bezpečnostní mříž určená?  

Dělící mříž je určená pro všechny pejskaře, kteří mají větší psy nebo vícero psů a potřebují své mazlíčky bezpečně přepravit z místa na místo.

Ochrání psa i cestující

Bezpečnostní mříž lze jednoduše přizpůsobit šířce auta a tak vytvoříte bezpečné místo v zavazadlovém prostoru auta pro převoz Vašeho psa. Mříž chrání také cestující v autě, protože zabrání volnému pohybu zvířete pro autě a tak zvíře nebude rušit cestující nebo řidiče při jízdě. 

Návod k montáži ke stažení: 
Bezpečnostní mříž do auta pro psa KERBL 96-145 x 30 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kerbl