Přesné gumové autokoberce do vašeho TOYOTA Corolla 2019- vyrobené na míru bez podílu PVC od českého výrobce RIGUM. Potěšte vaše TOYOTU i sebe! Balení obsahuje sadu koberců z velmi kvalitního materiálu odolného proti opotřebení. Autokoberce jsou vybaveny protiskluzovou úpravou a přípravou na fixační šrouby, pokud jsou na daném modelu vozidla instalovány výrobcem. Po celém obvodu gumové rohože je vysoký lem, který brání v zimních ale i letních měsících únikům vody a nečistot do okolního prostoru.... Celý popis

Koupit za 618 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přesné gumové autokoberce do vašeho TOYOTA Corolla 2019- vyrobené na míru bez podílu PVC od českého výrobce RIGUM. Potěšte vaše TOYOTU i sebe! Balení obsahuje sadu koberců z velmi kvalitního materiálu odolného proti opotřebení.

Autokoberce jsou vybaveny protiskluzovou úpravou a přípravou na fixační šrouby, pokud jsou na daném modelu vozidla instalovány výrobcem.

Po celém obvodu gumové rohože je vysoký lem, který brání v zimních ale i letních měsících únikům vody a nečistot do okolního prostoru. Autokoberce jsou snadno udržovatelné a skvěle chrání auto před suchým a mokrým znečištěním.

přesně tvarované na daný model auta (ne žádné univerzální rohože);
cena gumových autorohoží je za kompletní sadu;
český výrobce s vlastní technologií;
vyrobeno z kvalitní gumové směsi;
rohože vyrobené v černé barvě;
mřížkový vzor zabraňuje přelévání vody po celé rohoži;
protiskluzová plocha na spodní části;
hrubý okraj o výšce 1,5 cm.

Gumové autokoberce značky RIGUM jsou 100% český výrobek!

Výškahrany

Zvýšená hrana spolehlivě zadrží vodu a nečistoty neuniknou z koberce do kabiny. Díky gumovému koberci můžete v autě bez obav převážet i nádoby obsahující tekutinu.

Zpevněný náslap

V namáhané oblasti pedálů na koberci pro řidiče oceníte zesílenou vrstvu materiálu. Prodlužuje životnost koberce, který se díky ní neprošoupe.

Protiskluzová úprava a fixace

Fixační prvky a výstupky na spodní straně gumových autokoberců zabraňují posunování koberce po podlaze. Koberec sedí jako přibitý takže interiér vypadá stále na jedničku.

Přesný střih

Gumové koberce se přizpůsobují střihům konkrétnímu typu a modelu vozidla. Firma RIGUM má vlastní tým modelářů, který každý nový model pečlivě vyměří, díky čemuž autokoberce padnou přesně na místo.

Praktický design

Design autokoberců na míru má čtverečkové provedení. Ano, vypadá to hezky... ale hlavně čtverečky zajišťují, že nedochází k přetékání vody nebo tajícímu se sněhu po kobercích.

Ochrana

Boty od bahna, mokré podrážky, sníh nebo letní prach. S gumovými koberečky do auta to vás ani podlahu automobilu trápit nemusí. Vše spolehlivě zadrží tyto kvalitně a pečlivě zpracované autokoberce.

Autorohože slouží hlavně jako ochrana před znečištěním původního textilního koberce od vody, sněhu, bláta, nečistot ze silnic a mnoho jiných. Ale jednou za čas je třeba vyčistit i gumové koberce pro jejich delší životnost i krásnější vzhled.
Při běžných malých znečištěních obvykle postačí obyčejná houba, voda a případně trochu saponátu na čištění nebo autošampon.

Při větších znečištěních od bláta a podobně je lepší nejprve použít silný proud vody nebo Wapku a zbavit se největších nečistot. Následně houbou se saponátem vyčistit zbytky nečistot.

Aby byly autorohože co nejdéle pěkné a nezačaly se časem drolit tak je dobré je jednou za čas vyčistit čističem gumy na vodní bázi. Ten na rohožích zanechá tenkou vrstvu impregnace, čímž zaručí delší životnost a lesklý vzhled než u nových rohoží.

Nepoužívejte přípravky na silikonové bázi, koberce by zůstaly mastné a hrozilo by klouzání nohy po rohožích.
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Výrobce Rigum
Model vozu Corolla
Značka vozu Toyota