Textilní autokoberce AZ AUTO DESIGN Elegant pasující na Audi A6 2000-2004 “Elegance nespočívá v tom, že si vás někdo všimne, ale v tom, že si vás někdo zapamatuje” (Giorgio Armani). A právě na tom se zakládá kouzlo autokoberců Elegant, které jsou vyrobeny z jednoho z nejkvalitnějších materiálů v naší nabídce. Díky jeho vysoké gramáži výborně absorbuje hluk. Další výhodou je, stejně jako u materiálu Carrera, možnost přidat na autokoberec výšivku a zvolit si typ a barvu obšití. Kombinace všech výše... Celý popis

Koupit za 785 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Textilní autokoberce AZ AUTO DESIGN Elegant pasující na Audi A6 2000-2004 “Elegance nespočívá v tom, že si vás někdo všimne, ale v tom, že si vás někdo zapamatuje” (Giorgio Armani). A právě na tom se zakládá kouzlo autokoberců Elegant, které jsou vyrobeny z jednoho z nejkvalitnějších materiálů v naší nabídce. Díky jeho vysoké gramáži výborně absorbuje hluk. Další výhodou je, stejně jako u materiálu Carrera, možnost přidat na autokoberec výšivku a zvolit si typ a barvu obšití. Kombinace všech výše uvedených faktorů zlepšuje nejen požitek z jízdy, který je poté opravdu nezapomenutelný, ale hlavně celkový dojem z Vašeho vozu.

Obšití

Autokoberce Elegant lze obšít Vámi zvoleným materiálem, a to buď přízí, lemovkou nebo koženkou. Obšití lemovkou a přízí je již standardně započítáno v ceně produktu a lze u nich volit různé barevné provedení. U nejkvalitnějšího typu obšítí – koženky můžete navíc dle libosti kombinovat barvy koženky s různými barvami jejího prošití a vytvořit si tak opravdu jedinečné koberečky s luxusním vzhledem do Vašeho vozu.

Fixace

Autokoberce Elegant jsou běžně dodávány s fixacemi, které umožňují daný koberec upevnit (zafixovat) k podlaze Vašeho vozu, čímž se zabraňuje nechtěnému posouvání koberce při vystupování či nastupování nebo dokonce i při jízdě. Veškeré autokoberce z naší nabídky jsou automaticky vyráběny s fixacemi dle originálního střihu. V případě, kdy vůz nemá fixace přímo z originální výroby, tak ani koberec není standardně vyroben s fixacemi. Pokud máte jiné fixace, než od výroby, neváhejte se na nás obrátit. Popřípadě můžete zaslat fotografie na eshop@azauto.cz nebo se na nás obraťte telefonicky na +420 604 247 777 a my Vám rádi poradíme!

Výšivka

Na autokoberce Elegant lze umístit výšivku dle Vaší libosti. Jednodušší a levnější variantou je nápis dle vzorových fontů, které jsou zobrazeny při konfiguraci Vaší sady autokoberců. Na autokoberce lze také vyšít téměr jakékoliv logo, které si budete přát s výjimkou případů ochranných známek. 

Výšivka je vyrobena z vysoce kvalitních nití od českých dodavatelů za pomocí moderních vyšívacích strojů. Jakmile je výšivka vyhotovena, je následně implementována na autokoberec za pomocí nejpokročilejších technologický postupů v podobě vysokofrekvenčního sváření. Naše výšivky se vyznačují dlouhodobou životností - tedy i při častém a opakovaném vysávání, čištění a samotného používání autokoberce se výšivka nijak nepoškodí. 

V Případě Vašeho zájmu o autokoberce s výšivkou přejděte prosím na na náš KONFIGURÁTOR textilních  autokoberců. 

Pokud máte zájem autokoberece s výšivkou nebo jinou barevnou kombinací nitě a koženkového obšití pokračujte na stránku produktu s konfigurátorem.
Zobrazit více

Parametry

Materiál textilní
Výrobce AZ Auto
Model vozu A6
Značka vozu Audi