Autokoberce Prestige dodají interiéru vozu Škoda SUPERB III elegantní vzhled s nádechem luxusu. Jsou vyrobené z polyamidu PA6 a po obvodu zdobené šedým nubukovým vláknem. Kromě lepšího designu vozu však poskytují i mnoho praktických funkcí: neunavují nohy řidiče, poskytují pohodlí ostatním pasažérům a navíc spolehlivě pohltí drobné kamínky, bahno a vodu, které nastupující přinesou na podrážkách svých bot. Sada obsahuje dva přední a dva zadní koberečky s nápisem „SUPERB“. Jejich povrch neklouže... Celý popis

Koupit za 2 230 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Autokoberce Prestige dodají interiéru vozu Škoda SUPERB III elegantní vzhled s nádechem luxusu. Jsou vyrobené z polyamidu PA6 a po obvodu zdobené šedým nubukovým vláknem. Kromě lepšího designu vozu však poskytují i mnoho praktických funkcí: neunavují nohy řidiče, poskytují pohodlí ostatním pasažérům a navíc spolehlivě pohltí drobné kamínky, bahno a vodu, které nastupující přinesou na podrážkách svých bot.

Sada obsahuje dva přední a dva zadní koberečky s nápisem „SUPERB“. Jejich povrch neklouže a dokonale zachycuje vlhkost i nečistoty. Kromě toho přispívají ke snížení hluku při jízdě. Autokoberce svým tvarem dokonale vyplňují prostor pod nohama cestujících, čímž dělají interiér vozu mnohem útulnější a pasažéři si tak užijí pohodlnou jízdu nehledě na počty ujetých kilometrů.

Koberce padnou do vozů SUPERB III jako ulité, takže jejich umístění vám zabere jen několik málo sekund. Přední rohože se upevňují pomocí kruhových prolisů, které se nacvaknou na podlahové čepy. Zadní koberečky stačí volně vložit na podlahu. Stejně snadné a rychlé je i vyjmutí koberců za účelem případné údržby. K čištění se nejlépe hodí běžné přípravky na čištění koberců. Nedoporučujeme používat abrazivní čisticí prostředky či rozpouštědla. Tyto přípravky by mohly rohože poškodit. Autokoberce Prestige prošly zátěžovými testy odolnosti i testy kvality Škoda, ve kterých samozřejmě uspěly na výbornou.  Zobrazit méně

Technická specifikace:
Barva Černá Materiál Polyamid Obsah sady Dva přední koberce s nápisem Superb, dva zadní koberce, montážní návod. Hmotnost 2 kg Omezení Pouze pro automobily s levostranným řízením. Upevnění Přední koberce – plastové fixační elementy k nacvaknutí na podlahové čepy. Zadní koberce – volně vložené.
Poznámka:

Údržba: Běžné čisticí prostředky vhodné na čištění koberců. Nepoužívat abrazivní čisticí prostředky a rozpouštědla. K údržbě doporučujeme například Vše v jednom – univerzální čistič z nabídky Škoda Originálního příslušenství.

Upozornění: Při výměně koberců je nutné nejprve vyjmout koberce původní a teprve potom vložit koberce nové. Vrstvení koberců na sebe je z bezpečnostních důvodů zakázáno. Před každou jízdou doporučujeme zkontrolovat upevnění koberců.

 

URČENO PRO:
Superb III (2015+)
Zobrazit více

Parametry

Materiál textilní
Výrobce Škoda Original
Model vozu Superb
Značka vozu Škoda