Kondela BE TEMPO 30 NEW

0 %
(0 hodnocení)

Zpříjemněte si noc kvalitní matrací BE TEMPO 30 NEW. Komfortní sendvičová matrace z kvalitní pěny s povrchovou profilací je speciálně tvarovaná a dokonale provzdušněná. Taková profilace prokrvuje pokožku a uvolňuje svalstvo během spánku. Jádro matrace je lepené nejnovější technologií Hotmelt - tavné lepidlo je zdravotně nezávadné. Matrace nabízí možnost výběru tvrdší a měkčí strany - červená a šedá strana. Jádro je pevnější pro lepší vyztužení matrace. Matrace se řadí do skupiny zdravotních matrací.... Celý popis

Koupit za 10 532 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zpříjemněte si noc kvalitní matrací BE TEMPO 30 NEW.
Komfortní sendvičová matrace z kvalitní pěny s povrchovou profilací je speciálně tvarovaná a dokonale provzdušněná. Taková profilace prokrvuje pokožku a uvolňuje svalstvo během spánku. Jádro matrace je lepené nejnovější technologií Hotmelt - tavné lepidlo je zdravotně nezávadné. Matrace nabízí možnost výběru tvrdší a měkčí strany - červená a šedá strana. Jádro je pevnější pro lepší vyztužení matrace. Matrace se řadí do skupiny zdravotních matrací.
PUR pěna je velmi oblíbená při výrobě matrací. Vyniká výbornými vlastnostmi. Matrace z PUR pěny je na začátku tužší, používáním se stává komfortnější aniž by ztrácela na objemu. Matrace z PUR pěny jsou velmi oblíbené kvůli svým ortopedickým a antialergickým vlastnostem. Navíc mají nízkou hmotnost a proto se s nimi snadno a jednoduše manipuluje. Největší výhodou této pěny je odolnost vůči proležení, což je nejčastější důvod výměny matrace.
Matrace má snímatelný potah vyrobený ve verzi CHLOE AKTIV s klimatizační výplní PES dutým vláknem 200gr / m2. Na dotek příjemný potah ocení především lidé s citlivou pokožkou. Je kvalitní s certifikátem OEKO-TEX STANDARD. Byl testován na pH hodnotu, obsah formaldehydu, přítomnost pesticidů, obsah těžkých kovů, konzervačních látek, také na přítomnost alergizujících a potenciálně karcinogenních barviv. Tento zdravotně nezávadný potah je doporučený odborníky. Je možné prát ho v pračce při teplotě 60 ° C .

Materiál: PUR pěna
Rozměry (ŠxD): 160x200 cm
7 zónová vrchní vrstva z PUR pěny 25 kg / m3
PUR jádro 28 kg / m3
7 zónová spodní vrstva z PUR pěny 28 kg / m3
Oboustranná matrace - tvrdší a měkčí strana
Výška matrace: 18 cm
Tvrdost: střední č.3 / středně tvrdá č.4
Nosnost: 120 kg na jedno lůžko
Matrace lepený nejnovější technologií Hotmelt
Snímatelný potah Chloe aktiv
Potah s certifikátem OEKO-TEX STANDARD
Potah prošitý PES dutým vláknem
Potah je snímatelný, lze prát při teplotě max. 60 ° C
Na lamelový rošt
Se sedmi zónami
Kvalitní slovenský výrobek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kondela
Typ matrace PUR pěnové
Počet zón 7
Nosnost matrace 120 kg
Tvrdost matrace tuhost 3 středně tvrdá
Ortopedické matrace ano

Podobné produkty