Balanční klekačka RENAR černá/ přírodní Balanční klekačka podpoří správnou pozici sedu, která napomůže zmírnění bolesti zad. Správným držením těla se snižuje napětí krčních svalů a zabraňuje tak bolesti hlavy z přetížení svalů. Klíčové vlastnosti: - látkové čalounění v černé barvě - dřevěná konstrukce z březového dřeva - nosnost – 100 kg - speciální zakřivený korpus Speciální zakřivený korpus je vyrobený z březového dřeva. Sedací část a část na oporu holení jsou čalouněné do látky. Sezením... Celý popis

Koupit za 2 268 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Balanční klekačka RENAR černá/ přírodní

Balanční klekačka podpoří správnou pozici sedu, která napomůže zmírnění bolesti zad. Správným držením těla se snižuje napětí krčních svalů a zabraňuje tak bolesti hlavy z přetížení svalů.

Klíčové vlastnosti:

- látkové čalounění v černé barvě

- dřevěná konstrukce z březového dřeva

- nosnost – 100 kg

- speciální zakřivený korpus

Speciální zakřivený korpus je vyrobený z březového dřeva. Sedací část a část na oporu holení jsou čalouněné do látky. Sezením na klekačce dosáhnete správného držení těla a přirozeně se dosáhne správné křivky páteře. Nohy jsou při sezení na klekačce v pozici, kdy se v nich zlepšuje cirkulace a snižuje se například pocit tíhy, brnění nebo otoku.

Způsob balení:

Klekačka je dodávána v demontu. Váha klekačky je 8 kg.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kondela
Barva černé