Ergonomická klekačka FLONET šedohnědá Taupe/ buk Klekací židle FLONET podpoří správnou pozici sedu, která napomůže zmírnění bolesti zad. Správným držením těla se snižuje napětí krčních svalů a zabraňuje tak bolesti hlavy z přetížení svalů. Klíčové vlastnosti: - záruka 24 měsíců - nosnost 100 kg - dřevěná konstrukce v barvě buku - látkové čalounění v šedohnědém provedení - výšková stavitelnost Klekačka má dřevěnou konstrukci v barvě buku, sedací část a část na oporu holení jsou čalouněné... Celý popis

Koupit za 2 268 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ergonomická klekačka FLONET šedohnědá Taupe/ buk

Klekací židle FLONET podpoří správnou pozici sedu, která napomůže zmírnění bolesti zad. Správným držením těla se snižuje napětí krčních svalů a zabraňuje tak bolesti hlavy z přetížení svalů.

Klíčové vlastnosti:

- záruka 24 měsíců

- nosnost 100 kg

- dřevěná konstrukce v barvě buku

- látkové čalounění v šedohnědém provedení

- výšková stavitelnost

Klekačka má dřevěnou konstrukci v barvě buku, sedací část a část na oporu holení jsou čalouněné do látky. Mobilitu židle zajišťují plastová kolečka, která jsou vhodná na měkké povrchy.

Sezením na klekačce dosáhnete správného držení těla a přirozeně se dosáhne správné křivky páteře. Nohy jsou při sezení na klekačce v pozici, kdy se v nich zlepšuje cirkulace a snižuje se například pocit tíhy nebo otoku. Díky holenní podpěře pak dochází k přenesení části břemena na holeně, ne kolena, a podpěra také zabraňuje nadměrnému sklonu těla dopředu.

Způsob balení:

Klekačka je dodávaná rozložená a během chvíle ji složíte pomocí návodu. Hmotnost klekačky je 8 kg.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kondela
Barva šedé