Ergonomická klekačka RUFUS šedohnědá Klekací židle RUFUS podpoří správnou pozici sedu, která napomůže zmírnění bolesti zad. Správným držením těla se snižuje napětí krčních svalů a zabraňuje tak bolesti hlavy z přetížení svalů. Klekačka má kovovou konstrukci v černé barvě a je čalouněna do látky. Součástí síťovaného opěráku je i bederní opěrka. Klekačka také nabízí opěrky na ruce. Mobilitu židle zajišťují pogumovaná kolečka, která jsou vhodná na tvrdé povrchy. Klíčové vlastnosti: - záruka 24... Celý popis

Koupit za 2 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ergonomická klekačka RUFUS šedohnědá

Klekací židle RUFUS podpoří správnou pozici sedu, která napomůže zmírnění bolesti zad. Správným držením těla se snižuje napětí krčních svalů a zabraňuje tak bolesti hlavy z přetížení svalů.

Klekačka má kovovou konstrukci v černé barvě a je čalouněna do látky. Součástí síťovaného opěráku je i bederní opěrka. Klekačka také nabízí opěrky na ruce. Mobilitu židle zajišťují pogumovaná kolečka, která jsou vhodná na tvrdé povrchy.

Klíčové vlastnosti:

- záruka 24 měsíců

- nosnost 110 kg

- kovová konstrukce v černé barvě

- látkové čalounění v šedo-hnědém provedení

- výšková stavitelnost

Sezením na klekačce dosáhnete správného držení těla a přirozeně se dosáhne správné křivky páteře. Nohy jsou při sezení na klekačce v pozici, kdy se v nich zlepšuje cirkulace a snižuje se například pocit tíhy nebo otoku. Díky holenní podpěře pak dochází k přenesení části břemena na holeně, ne kolena, a podpěra také zabraňuje nadměrnému sklonu těla dopředu.

Způsob balení:

Klekačka je dodávaná rozložená a během chvíle ji složíte pomocí návodu. Hmotnost klekačky je 11 kg.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kondela
Barva černé
Bederní opěrka ano
Opěrky pod ruce ano

Podobné produkty