VIOLA kuchyně 260 vanilka/dub sonoma Elegantní kuchyně VIOLA je vyrobena v barvě vanilka, korpus je v barvě dub sonoma. Sestava je zhotovena z vysoce kvalitních laminátových desek, které jsou odolné proti krátkodobé vlhkosti a snadno se udržují. Horní část obsahuje 4 skřínky z nichž 2 obsahují pod dvířky praktickou poličku. Hloubka všech horních skřínek je 31,6 cm. Spodní skřínky jsou 3 z nichž jedna obsahuje šuplík. Hloubka všech spodních skřínek je 46,9 cm. Celková šířka kuchyně je 260 cm. Horní... Celý popis

Koupit za 10 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

VIOLA kuchyně 260 vanilka/dub sonoma
Elegantní kuchyně VIOLA je vyrobena v barvě vanilka, korpus je v barvě dub sonoma. Sestava je zhotovena z vysoce kvalitních laminátových desek, které jsou odolné proti krátkodobé vlhkosti a snadno se udržují.
Horní část obsahuje 4 skřínky z nichž 2 obsahují pod dvířky praktickou poličku. Hloubka všech horních skřínek je 31,6 cm. Spodní skřínky jsou 3 z nichž jedna obsahuje šuplík. Hloubka všech spodních skřínek je 46,9 cm. Celková šířka kuchyně je 260 cm.
Horní skřínky:
Horní skřínka se dvěma dvířky - šířka 80 cm, výška 60 cm
Horní skřínka s jedněmi dvířky a poličkou (x2)  - šířka 60 cm, výška 60 cm
Horní skřínka nad digestoří - šířka 60 cm
 
Spodní skřínky:
Spodní skřínka se dvěma dvířky pod dřezem - šířka 80 cm, výška 85 cm
Spodní skřínka se dvěma dvířky a šuplíkem - šířka 60 cm, výška 85 cm
Spodní skřínka se dvěma dvířky - šířka 60 cm, výška 85 cm
 
Obě spodní skřínky které jsou mimo dřez jsou opatřeny pracovní deskou o hloubce 60 cm a tloušťce 28 mm. Pracovní deska je v bílé barvě. Každá skřínka obsahuje plynové písty pro snadné otvíraní. Jednotlivé skřínky lze poskládat i v jiném pořadí.
Kuchyně je dodávána v demontu. Součástí produktu jsou pouze skřínky a pracovní deska. Dřez, digestoř, trouba a další vyobrazené věci nejsou v ceně. Doporučujeme kvalitní dřez, který můžete přikoupit zde.
Zobrazit více

Parametry

Délka 260 cm
Výrobce Halmar
Materiál dřevo
Hloubka horních skříněk 31.6 cm
Hmotnost 126.6 kg
Barva bílé
Povrchová úprava lesklá