Laifen Swift Difuzér

100 %
(1 hodnocení)

S difuzérovou tryskou Laifen Swift získáte vysněné lokny a vlny. Chytře rozptýlený proud vzduchu dodá vašim vlasům objem a pružnost a zároveň zachová charakteristický lesk značky Laifen Swift. - Promyšlený design: Magnetický difuzér je navržen s otočnou hlavicí, kterou lze otáčet, abyste si mohli upravit úhel a pohodlněji jej používat. - Vysoká teplotní odolnost: tento difuzér je vyroben z vysoce kvalitního abs materiálu, který má dobrou tepelnou odolnost a lze jej používat po dlouhou dobu. -... Celý popis

Koupit za 250 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

S difuzérovou tryskou Laifen Swift získáte vysněné lokny a vlny. Chytře rozptýlený proud vzduchu dodá vašim vlasům objem a pružnost a zároveň zachová charakteristický lesk značky Laifen Swift.

- Promyšlený design: Magnetický difuzér je navržen s otočnou hlavicí, kterou lze otáčet, abyste si mohli upravit úhel a pohodlněji jej používat.

- Vysoká teplotní odolnost: tento difuzér je vyroben z vysoce kvalitního abs materiálu, který má dobrou tepelnou odolnost a lze jej používat po dlouhou dobu.

- Lehký a přenosný: tento difuzér je lehký, snadno se přenáší a skladuje. Můžete si ho vzít s sebou, když cestujete.

Není kompatibilní s fénem Laifen Retro.

Kompatibilní POUZE s fénem Laifen Swift.

Vítěz ceny Editor's Choice Award 2022. Mezinárodně certifikováno. Schváleno společností Amazing Hair.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Laifen
Barva černé