Lamps Razítka na sušenky

0 %
(0 hodnocení)

Hmm, co to tu je? Dudlu našel zboží s názvem: Razítka na sušenky za skvělou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Přeneste svou dětskou zálibu v razítkování nyní i do kuchyně. Pečení sušenek se stane chutnou a zábavnou činností. Je to jednoduché, stačí nasadit silikonové razítko na dřevěnou rukojeť... Celý popis

Koupit za 171 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hmm, co to tu je? Dudlu našel zboží s názvem: Razítka na sušenky za skvělou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv.
Přeneste svou dětskou zálibu v razítkování nyní i do kuchyně. Pečení sušenek se stane chutnou a zábavnou činností. Je to jednoduché, stačí nasadit silikonové razítko na dřevěnou rukojeť a obtisknout jej do připraveného těsta. Děti budou takového pečení milovat a vždy Vám při něm pomáhat. S razítky můžete vytvořit nejen parádní sušenky ale i čokoládové placičky nebo perníčky.

- Dřevěná rukojeť

- 3 ks razítek na sušenky s nápisy: Made with love, I love biscuits a se symbolem srdce, 

- Barva: světle zelená

- Materiál: dřevo, silikon

- Velikost razítka: 6 x 6 cm

3 ks silikonových razítek

1 ks dřevěná rukojeť
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LAMPS