Lauben Hot Air Fryer 4000BC

99 %
(56 hodnocení)

Lauben Hot Air Fryer 4000BC – Horkovzdušná fritéza s 8 funkcemi Smažte zdravě Smažené nemusí nutně znamenat nezdravé. S digitální fritézou Lauben Hot Air Fryer 4000BC si můžete na svých oblíbených křupavých pokrmech pochutnat s čistým svědomím. Při slově fritéza se většině z nás vybaví tuk a zápach. S horkovzdušnou fritézou Lauben smažení probíhá na míle daleko od obojího. Tato fritéza funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů, a není tak třeba použít... Celý popis

Koupit za 2 088 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lauben Hot Air Fryer 4000BC – Horkovzdušná fritéza s 8 funkcemi
Smažte zdravě
Smažené nemusí nutně znamenat nezdravé. S digitální fritézou Lauben Hot Air Fryer 4000BC si můžete na svých oblíbených křupavých pokrmech pochutnat s čistým svědomím. Při slově fritéza se většině z nás vybaví tuk a zápach. S horkovzdušnou fritézou Lauben smažení probíhá na míle daleko od obojího. Tato fritéza funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů, a není tak třeba použít téměř žádný tuk. A díky pachovému filtru můžete na nevábnou vůni, která běžně doprovází smažení a pečení, klidně zapomenout.Fritéza nabízí 8 funkcí, které jsou šité na míru konkrétním surovinám a suverénně nahradí několik domácích spotřebičů. Je vybavena digitálním displejem, na kterém si můžete zvolit buď jeden z přednastavených programů, nebo manuálně nastavit teplotu a čas přípravy. Vyslyšeli jsme vaše přání a této fritéze jsme chytře zvětšili vnitřní objem na 4 l – tedy ideální rodinnou velikost. Ovšem zvenčí je velmi kompaktní a nezabere v kuchyni moc místa. Vaření s ní je o to jednodušší, že má průhledné okénko, kterým lze jednoduše kontrolovat stav připravovaného pokrmu, aniž by bylo třeba fritézu otevírat a přerušovat tak cyklus.

Multifunkční využití
S Lauben Hot Air Fryer 4000BC máte na výběr z 6 přednastavených programů, které jsme připravili s ohledem na specifika jednotlivých surovin. Vybírat můžete z těchto režimů: Hranolky, Pečení – maso, Sladké pečení, Zelenina, Univerzální horkovzdušné pečení (DIY), Kuřecí maso. S pomocí dalších dvou funkcí Předehřátí a Manuální nastavení si potom poradíte s jakýmkoliv požadavkem vašich drahých. Pokud vám žádná z nabízených variant nebude vyhovovat, nevadí. Teplotu i čas přípravy si můžete jednoduše upravit sami pomocí tlačítek a displeje. Ať už se rozhodnete jakkoliv, výsledkem bude zdravé, dokonale propečené a křupavé jídlo.

Smažení bez tuku
Ke smažení neodmyslitelně patří spousta tuku, a proto se této lákavé úpravě často vyhýbáme. S horkovzdušnou fritézou Lauben si můžete vychutnat své oblíbené jídlo s čistým svědomím. Díky 360° cirkulaci horkého vzduchu ho totiž připravíte i bez tuku, nebo s minimálním množstvím. Jídlo nebude mastné, ale zároveň si zachová křupavost, chuť, vůni i správnou strukturu.

Snadná údržba, minimalistický design
Ovládání Lauben Air Fryer je intuitivní a zvládne jej každý. Požadovaný program si nastavíte pomocí tlačítek a na displeji můžete kontrolovat teplotu a dobu přípravy. Díky průhledné části fritézy a osvětlení vnitřku můžete pokrm snadno zkontrolovat i vizuálně. Všechny komponenty, které se během přípravy jídla ušpiní, lze mýt v myčce nádobí. Třešničkou na dortu je vkusný minimalistický design, díky kterému můžete fritézu bez obav vystavit na kuchyňskou linku, i pokud si potrpíte na estetično.

8 funkcí
Kuře, Pečení – maso, Zelenina, DIY, Hranolky, Sladké pečení, Předehřátí, Manuální nastavení.

360° cirkulace vzduchu
Jídlo je vždy rovnoměrně propečené a má ten správný křupavý finish.

Digitální displej
Jednoduché a intuitivní ovládání. Program si zvolíte pomocí tlačítek a díky displeji můžete pohodlně sledovat teplotu a dobu přípravy.

Pachový filtr
Fritéza disponuje pachovým filtrem a smažení tak probíhá bez nepříjemného zápachu.

Průhledná stěna
Část těla fritézy je transparentní pro snadnou kontrolu připravovaného pokrmu. Vnitřek fritézy je s osvětlením.

Technologie Cool Touch
Povrch trouby se nezahřívá, nespálíte se o něj.

Snadná údržba a manipulace
Vnitřní tác fritézy lze snadno mýt v myčce nádobí.

Rodinná velikost
Fritéza má vnitřní kapacitu 4l a připravíte v ní jídlo pro celou rodinu.

Možnost manuálního nastavení
Pokud vám nevyhovuje žádný z nabízených režimů, můžete si nastavit teplotu i dobu smažení dle vlastních preferencí.

Video tutorial
Ovládání fritézy snadno pochopíte z video tutorialu, který se vám přehraje po naskenování QR kódu.

Funkce trouby
Fritéza nahradí i funkci trouby anebo třeba ohřev potravy.

Bezpečnost a automatické vypnutí
Funkce automatického vypínání zabrání spálení jídla a díky Cool Touch plášti se nespálíte ani vy.

Funkce PreHeat a KeepWarm

Šetří zdraví i peněženku
Až o 70% méně elektrické energie oproti troubě; až o 85% méně tuku a 50% rychleji hotové.

Nízká hlučnost
Fritéza běží tak potichu, že i letní vánek je slyšet více.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lauben
Objem nádoby 4 l
Termostat ano
Vyjímatelná nádoba ano
Časovač ano
Izolovaný plášť ano
Možnost mytí v myčce ano
Pachový filtr ano
Regulace teploty ano
Displej ano
Horkovzdušné ano
Průhledové okénko ano
Multifunkční ano
Příkon 1600 W
Zobrazit více parametrů