Laxihub M1-TY

0 %
(0 hodnocení)

Laxihub M1-TY IP kamera TuyaKamera Laxihub M1-TY poskytuje vynikající kvalitu videa 1080p a dokáže inteligentně detekovat pohyb a zvuk. Podporuje 2-pásmový zvuk a je kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa. Nabízí také automatický režim soukromí Geo-fencing. Podporuje SD karty až do 128GB a také službu Arenti Cloud. Může nahrávat video o délce až 60 sekund, když je detekován zvuk / pohyb, a je pohodlně ovládán aplikací Arenti nebo Tuya Smart. Když si koupíte kameru, získáte také bezplatnou... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Laxihub M1-TY IP kamera

TuyaKamera Laxihub M1-TY poskytuje vynikající kvalitu videa 1080p a dokáže inteligentně detekovat pohyb a zvuk. Podporuje 2-pásmový zvuk a je kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa. Nabízí také automatický režim soukromí Geo-fencing. Podporuje SD karty až do 128GB a také službu Arenti Cloud. Může nahrávat video o délce až 60 sekund, když je detekován zvuk / pohyb, a je pohodlně ovládán aplikací Arenti nebo Tuya Smart. Když si koupíte kameru, získáte také bezplatnou 3měsíční zkušební verzi cloudového úložiště pro nahrávání AWS Amazon.

Vynikající kvalita obrazu ve dne i v noci

Mějte vše pod dohledem v kteroukoli denní i noční dobu. Kamera M1-TY je vybavena 105° širokoúhlým objektivem a poskytuje detailní, jasný obraz 1080p/25FPS. Je také ideální pro použití po setmění. Nabízí vylepšené noční vidění s dosahem až 10 m. Můžete tak snadno kdykoli zkontrolovat, co váš mazlíček nebo vaše dítě dělá, a zjistit, zda je doma vše v pořádku.

Detekce zvuku a pohybu

Zařízení je vybaveno pokročilými algoritmy detekce pohybu a zvuku. Má také vestavěný zvukový senzor. Díky tomu vám může okamžitě poslat upozornění, pokud zaznamená jakýkoli neobvyklý pohyb nebo zvuk, jako je pláč dítěte. Také se nemusíte bát, že vás kamera upozorní pokaždé, když se v její blízkosti objeví například pták nebo malé zvíře. Můžete upravit citlivost detekce, abyste se vyhnuli falešným upozorněním.

Některé možnosti ukládání nahraného materiálu

Na rozdíl od většiny kamer na trhu vám Laxihub M1-TY umožňuje nahrávat dlouhé klipy v délce až 60 sekund, když je detekován zvuk nebo pohyb. Je kompatibilní s SD kartami s maximální kapacitou 128GB. Můžete také využít 3měsíční bezplatnou zkušební verzi služby Arenti Cloud, která vám umožní ukládat záběry za posledních 72 hodin v cloudu Amazon AWS. Uložené záběry si také můžete kdykoli přehrát. Můžete také exportovat video z SD karty ve formátu MP4.

Pohodlné ovládání s aplikací

Nezáleží na tom, zda máte jednu kameru Laxihub M1-TY nebo jich vlastníte více. S aplikací Arenti je můžete všechny pohodlně ovládat! Nyní můžete snadno upravit nastavení nebo zkontrolovat pohled kamery. Svá zařízení můžete také sdílet s ostatními členy rodiny nebo přáteli. I oni tak mohou zkontrolovat, zda se doma neděje něco rušivého, nebo vidět, co váš mazlíček dělá.

Možnost hlasového ovládání

M1-TY je kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, což znamená, že jej můžete ovládat jednoduchými hlasovými příkazy. Pouhými několika slovy si můžete prohlédnout kameru na svém smartphonu nebo tabletu a vidět například, co vaše dítě dělá, když vaříte večeři nebo jste v práci. Zařízení také podporuje 2-pásmový zvuk a poskytuje skvělou kvalitu zvuku, takže jej můžete použít k pohodlnému rozhovoru se svými blízkými, když nejste doma.

Pro vaše soukromí

Pomocí kamery M1-TY se můžete postarat i o své soukromí. To je možné díky 3 funkcím přístroje. Kameru můžete uspat pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Můžete také vytvořit pracovní plány pro kameru. Snadno tak můžete nastavit, aby se automaticky zapnul v určený čas, například když odcházíte do práce, a vypne se, když se vrátíte domů. Kamera také podporuje režim soukromí Geo-fencing.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

- Značka: Laxihub
- Model: M1-TY
- Snímač 1/2,9'' CMOS
- Minimální jas Barva: 0,01Lux @ F1,2;
- Černobílá: 0,001 Lux @ F1,2;
- Rozlišení 2MP
- Objektiv 3,6 mm F2,0
- Závěrka 1/25~1/100 000 za sekundu
- Infračervená vysoce výkonná LED s ICR
- IR vzdálenost Až 10m
- Komprese H.264
- Přenosová rychlost 32 Kbps-2 Mbps
- Max. rozlišení 1920x1080
- Snímková frekvence 1-25 FPS
- Nastavení obrazu Podpora HD / SD, podpora převrácení
- Ukládání souborů SD karta (max. 128 GB)
- Zvuk 2-pásmový
- Protokoly HTTP, DHCP, DNS, RTSP
- Wi-Fi standard IEEE 802.11 b/g/n
- Frekvence 2,4 GHz-2,4835 GHz
- Šířka pásma 20/40 MHz
- Wi-Fi šifrování WPA-PSK / WPA2-PSK
- Zabezpečení AES128
- Pracovní teplota -20-55°C
- Napětí DC 5V 1A
- Spotřeba energie 2,5W max.
- Rozměry 60x72x78mm
- Vstupní napětí: 100-240Vac
- Vstupní frekvence: 50-60Hz
- Výstupní napětí: +5Vdc
- Výstupní proud: 1A
- Výstupní výkon: 5W
- Účinnost: 73,62 %
- Spotřeba naprázdno:
Zobrazit více

Parametry

Maximální rozlišení obrazu 2 Mpx
Výrobce Laxihub
Rozlišení obrazu 1920 x 1080
Vnitřní ano
Bezdrátový přenos dat ano
Google Assistant ano
Amazon Alexa ano
Pohybový senzor ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty