Samsung Galaxy A50 lcd displej + dotykové sklo Smartphone Samsung Galaxy A50 nabízí stylový skleněný design propojený s velkým displejem a vynikajícími parametry hardwarových součástek. Displej je obrovský - měří 6,4 palců a sahá až po samé hrany zařízení. Nabízí FulllHD + rozlišení zobrazovací plochy, díky čemuž si užijete překrásné a detailní zobrazování barev. Hnacím motorem telefonu je výkonný osmijádrový procesor Exynos, který pracuje na frekvenci 2,2 GHz opravdu spolehlivě a plynule. To vše... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung Galaxy A50 lcd displej + dotykové sklo

Smartphone Samsung Galaxy A50 nabízí stylový skleněný design propojený s velkým displejem a vynikajícími parametry hardwarových součástek. Displej je obrovský - měří 6,4 palců a sahá až po samé hrany zařízení. Nabízí FulllHD + rozlišení zobrazovací plochy, díky čemuž si užijete překrásné a detailní zobrazování barev. Hnacím motorem telefonu je výkonný osmijádrový procesor Exynos, který pracuje na frekvenci 2,2 GHz opravdu spolehlivě a plynule. To vše za pomoci 4 GB operační paměti, jejíž nedělá problém téměř jakékoliv zatížení.

Telefon Samsung Galaxy A50 dostal od výrobce do výbavy až čtyři fotografické snímače. Na přední straně je v malém výřezu displeje umístěna přední kamera s 25 Mpx rozlišením nabízející možnost zhotovování kvalitních šelf portrétů. Zadní strana je na tom ještě lépe, nacházejí se tam tři čočky postupně s rozlišeními 5, 25 a 8 Mpx. Vytvoříte s nimi fotografie od výmyslu světa s množstvím dostupných pokročilých funkcí či efektů.

Kvalitní fotky či videa vyžadují dostatek prostoru v paměti, to při tomto telefonu není problém protože uživateli nabízí 128 GB prostoru s možností následného rozšíření až o 512 GB prostřednictvím microSD paměťové karty.

Používat skvělý dotykový telefon je zábava, dokud vám nešťastnou náhodou nespadne na zem a odnese si to dotykové sklo nebo displej. Po této nehodě vám ve výhledu něj překážejí praskliny a škrábance a vy navíc riskujete poškození vnitřních částí případným vniknutím vody.

Zabraňte tomu a pořiďte si u nás nový lcd displej s dotykovým sklem pro Samsung Galaxy A50. Nabídneme vám ho v přijatelné ceně a výborné kvalitě při které se můžete spolehnout, že smartphone bude fungovat přesně tak, jako předtím. Potřebujete pomoci při výměně? Viz si následující video nebo navštivte nejbližší servis.

https://www.youtube.com/watch?v=zaEQTUchfr8

Samsung Galaxy A50 naleznete pod názvy:

- Samsung Galaxy A50 výměna

- Dotyková plocha Samsung Galaxy A50

- Samsung Galaxy A50 lcd displej

- Samsung Galaxy A50 dotykový displej

- display Samsung Galaxy A50

- Samsung Galaxy A50 Dotykové sklo

- Samsung Galaxy A50 sklíčko

Pro daný servisní díl pro Samsung Galaxy A50 poskytujeme záruku 2 roky. V případě, že jste nezkušeným uživatelem prosíme Vás, abyste výměnu nechali na profesionální servis mobilních telefonů, který ji rád obstará za Vás.

V případě, že jste si prohlédli celou naši nabídku a nenašli jste náhradní díl, vhodný pro Váš mobilní telefon značky Samsung, neváhejte a kontaktujte nás e-mailem na info@lcd-displeje.cz . Jsme Vám plně k dispozici. Pokusíme se sehnat náhradní díl, který potřebujete.
Zobrazit více

Parametry

Pro značku telefonu Samsung