Rukavice Griffin Pro 3D jsou ideální pro ambiciózní lyžaře, kteří hledají stabilní a chránící rukavice, protože využívají některé prvky závodních rukavic. Svršek je vyroben z prvotřídní kozí kůže, softshellu a neoprenu, dlaň je rovněž vyrobena ze 100% kozí kůže s dodatečnou gripovou nášivkou ze Silicone Nash. To zajišťuje pohodlné nošení a zároveň vysokou přilnavost k holi. Izolace Primaloft v kombinaci s výstelkou Micro Bemberg poskytuje optimální ochranu před chladem. Systém Trigger 3D umožňuje... Celý popis

Koupit za 2 542 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rukavice Griffin Pro 3D jsou ideální pro ambiciózní lyžaře, kteří hledají stabilní a chránící rukavice, protože využívají některé prvky závodních rukavic. Svršek je vyroben z prvotřídní kozí kůže, softshellu a neoprenu, dlaň je rovněž vyrobena ze 100% kozí kůže s dodatečnou gripovou nášivkou ze Silicone Nash. To zajišťuje pohodlné nošení a zároveň vysokou přilnavost k holi. Izolace Primaloft v kombinaci s výstelkou Micro Bemberg poskytuje optimální ochranu před chladem. Systém Trigger 3D umožňuje zacvaknutí do hole během několika sekund, čímž zajišťuje přímé spojení mezi rukavicí a holí, a tím i nejlepší přenos síly. Díky technologii mf touch není ovládání chytrých telefonů a podobných zařízení problém ani v rukavicích.

 

Trigger System
Systém Trigger nabízí větší míru kontroly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém a bezpečnostní pojistka může uživatele ochránit před poraněním. Všechna poutka a rukavice Trigger jsou kompatibilní se všemi holemi Trigger.

Pro Fit
Rukavice sedí tak precizně, že se na sjezdovkách neztratí ani při plně profesionálním užití.

Vodoodpudivé rukavice
Použití voděodolných vícevrstvých laminátů a funkčních komponentů pro maximální vodoodpudivost.

Úroveň zateplení: Teplá
Úroveň hřejivosti vychází ze skořepinových, izolačních a podšívkových materiálů a rovněž z hydrofobních vlastností rukavice. Má na ni vliv i střih a konstrukce.
Zobrazit více

Parametry

Značka Leki
Druh rukavic prstové
Druh sportu na lyže
Určení pánské
Materiál 100 % kůže
Vrchní materiál Kůže;Kombinace
Vnitřní materiál Micro Bemberg(100% polyester)
Funkční ano
Barva bílá
Dotykové ano
Zobrazit více parametrů