Leki Instructor Lite

97 %
(27 hodnocení)

Lehká dvoudílná hůl Leki Instructor Lite z hliníku a karbonu je díky své nízké hmotnosti dokonale vhodná pro dlouhé túry nordic walkingu. Dvousložková rukojeť z přírodního korku padne příjemně do ruky. Přírodní materiál brání i při vyšších teplotách nepříjemnému pocení dlaní. Systém Trigger Shark 2.0 s prodyšným síťovinovým poutkem Mesh Strap umožňuje rychlé odepnutí poutka od rukojeti. Díky systému nastavení Speed Lock 2 lze délku holí hladce nastavit v rozmezí od 100 do 125 cm. Délka: 100 - 125... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lehká dvoudílná hůl Leki Instructor Lite z hliníku a karbonu je díky své nízké hmotnosti dokonale vhodná pro dlouhé túry nordic walkingu. Dvousložková rukojeť z přírodního korku padne příjemně do ruky. Přírodní materiál brání i při vyšších teplotách nepříjemnému pocení dlaní. Systém Trigger Shark 2.0 s prodyšným síťovinovým poutkem Mesh Strap umožňuje rychlé odepnutí poutka od rukojeti. Díky systému nastavení Speed Lock 2 lze délku holí hladce nastavit v rozmezí od 100 do 125 cm.

Délka: 100 - 125 cm, počet částí: 2

 

- TRIGGER S SHARK 2.0 - Systém madel a poutek Trigger S Shark 2.0 poskytuje maximální komfort, maximální přenos síly a snadné ovládání.

- TRIGGER SHARK FRAME STRAP MESH - Poutko vyrobené z prodyšného materiálu se zdokonaleným střihem, širokou dosedací plochou a dlaní One Piece 360° bez materiálových přesahů. Záruka přímého a úzkého kontaktu s rukojetí.

- SPEED LOCK 2 - Aretační systém. Extrémně rychlé nastavení a upevnění také v silných rukavicích při vlhku, ledu a sněhu. Šroub s bezpečnostní funkcí a možností nastavení.

- KARBONOVÉ VLÁKNO A HLINÍK - Horní díl z karbonového vlákna, dolní díl z kvalitního hliníku. Minimální hmotnost a dokonalé chování při švihu.

- TREKKING BASKET 2.0 - Inovované lehčí talířky zaručující výbornou podporu na měkkém povrchu. Kompatibilní s hroty Flex Tip.

- FLEX TIP SHORT - Hroty, které vám zaručí přesné použití hole na prakticky jakémkoli terénu.

- POWER GRIP PAD - Pro chození po asfaltu se nejlépe hodí botičky z vulkanizovaného materiálu. Jde o optimální podporu s vysokou životností.

Balení obsahuje 1 pár holí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leki
Antishock System ne
Karbonové ano
Počet dílů 2
Skialpové ne
Nordic Walking hůlky ano
Skládací ano
Trail run ne
Max. délka 125 cm
Délka ve složeném stavu 91 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty