Leki PRC 650 2022/23

100 %
(0 hodnocení)

PRC 650 je ideální, pokud začínáte s ambiciózním běžkařským tréninkem. Je vybavený novým systémem Nordic Shark, prvním systémem poutek rukojetí speciálně vyvinutým ze 100% na severské disciplíny, nabízí přesné vedení, ovládání a přenášení síly. Pomocí smyčky Shark můžete během několika vteřin snadno nacvaknout a pomocí tlačítka pro rychlé uvolnění ještě snadněji vycvaknout než kdykoliv předtím. - SHARK SYSTEM - Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí... Celý popis

Koupit za 1 949 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PRC 650 je ideální, pokud začínáte s ambiciózním běžkařským tréninkem. Je vybavený novým systémem Nordic Shark, prvním systémem poutek rukojetí speciálně vyvinutým ze 100% na severské disciplíny, nabízí přesné vedení, ovládání a přenášení síly. Pomocí smyčky Shark můžete během několika vteřin snadno nacvaknout a pomocí tlačítka pro rychlé uvolnění ještě snadněji vycvaknout než kdykoliv předtím.

- SHARK SYSTEM - Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém. Všechna poutka a rukavice Shark jsou kompatibilní se všemi holemi Shark.

- NORDIC SHARK - Zbrusu nová verze běžeckých madel od společnosti LEKI. Umožňuje ještě lepší ovládání, vyšší stupeň kontroly, bezkonkurenční přenos síly a maximální pohodlí.

- SHARK POWER STRAP - Dokonale střižené a individuálně nastavitelné poutko na nordic walking.

- KARBON PRC 650 - Kompozitní karbonové vlákno vysoké kvality. Vyniká super lehkostí a tuhostí. Přitom disponuje optimální vlastnosti při švihu.

- TALÍŘKY SUPER RACE VARIO - Rozšířitelný, extrémně lehký závodní talířek do všech sněhových podmínek.

- CARBIDE TIP - Robustní hrot, který je zárukou bodově přesného nasazení hole a dokonalé stability v téměř každém terénu.
Zobrazit více

Parametry

Materiál karbonové
Výrobce Leki
Modelový rok 23/24
Určení unisex