PRC Shark jsou dokonalé univerzální tréninkové rukavice pro sportovní použití a nepříliš chladné dny na běžkařských tratích. Materiál Softspan na hřbetu ruky a vysoce kvalitní semiš AX® na dlani zajišťují vysoký komfort nošení a zároveň maximální přilnavost. Systém Shark v kombinaci s novou rukojetí Nordic Shark na běžkování umožňuje optimalizované přenášení síly a ještě lepší přilnavost k holi. Specifikace: SHARK SYSTEM Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole.... Celý popis

Koupit za 1 643 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

PRC Shark jsou dokonalé univerzální tréninkové rukavice pro sportovní použití a nepříliš chladné dny na běžkařských tratích. Materiál Softspan na hřbetu ruky a vysoce kvalitní semiš AX® na dlani zajišťují vysoký komfort nošení a zároveň maximální přilnavost. Systém Shark v kombinaci s novou rukojetí Nordic Shark na běžkování umožňuje optimalizované přenášení síly a ještě lepší přilnavost k holi.

Specifikace:

SHARK SYSTEM

Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém. Všechna poutka a rukavice Shark jsou kompatibilní se všemi holemi Shark.

NORDIC COMFORT FIT

Širší střih pro pohodlí při nošení a neustále teplé ruce.

HYDROFOBNÍ VLÁKNA

Použity materiály s vlastnostmi hydrofobních vláken.

BASIC ZATEPLENÍ

Základní úroveň zateplení. Úroveň hřejivosti vychází ze skořepinových, izolačních a podšívkových materiálů a rovněž z hydrofobních vlastností rukavice. Má na ni vliv i střih a konstrukce.

MF TOUCH

Plná kontrola chytrých telefonů a navigačních přístrojů i za chladného počasí. Speciálně vyvinutý materiál umožňuje ovládání kapacitních dotykových displejů, aniž byste si museli sundávat rukavice.
Zobrazit více

Parametry

Značka Leki
Druh rukavic prstové
Určení pro muže
Vnitřní materiál Micro Bemberg
Barva černá