Lifesystems Ohřívač rukou a powerbanka 2v1 Mrznete v chladné kanceláři nebo během fotbalového zápasu? Pracujete venku nebo chodíte v chladných dnech na lov? Trpíte artritidou, bolestí svalů nebo potřebujete tepelnou terapii? Už žádné plýtvání hromadou jednorázových sáčků na zahřívání rukou. Pohodlný, kompaktní, přenosný, nabíjecí ohřívač rukou od značky Lifesystems je připravený vás zahřát. Využijete na akcích, outdoorových sportovních akcích, lovu a rybaření, kempování a turistice, práci na dvoře,... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lifesystems Ohřívač rukou a powerbanka 2v1
Mrznete v chladné kanceláři nebo během fotbalového zápasu? Pracujete venku nebo chodíte v chladných dnech na lov? Trpíte artritidou, bolestí svalů nebo potřebujete tepelnou terapii? Už žádné plýtvání hromadou jednorázových sáčků na zahřívání rukou.
Pohodlný, kompaktní, přenosný, nabíjecí ohřívač rukou od značky Lifesystems je připravený vás zahřát. Využijete na akcích, outdoorových sportovních akcích, lovu a rybaření, kempování a turistice, práci na dvoře, běhání nebo venčení domácího mazlíčka.
Přesně takové teplo, jaké potřebujete
Oboustranné vytápění ve 4 různých teplotách – 42, 45, 48 nebo 50 °C vám přinese přesně takové teplo, jaké potřebujete. Pokud máte jakýkoli problém s cirkulací, je to perfektní řešení, když se kvůli chladnějším teplotám ponoříte do venkovních aktivit.
Oblázkový tvar a zakřivený design ve velikosti dlaně
Tento ohřívač rukou se perfektně hodí pro cestování. Velikostí ho totiž pohodlně vtěstnáte do dlaně. Můžete mít pocit, že je lehčí než váš telefon.
Kvalitní zpracování
Ohřívač rukou a powerbanka 2v1 je vyrobena z vysoce kvalitního leteckého hliníku a ABS plastu. Zároveň je ohřívač hladký a odolný.
Okamžité teplo
Stiskněte a podržte tlačítko spínače po dobu 5 s a teplo se okamžitě uvolní, 4 úrovně tepla podle vašeho výběru. Vždy můžete najít svou vlastní pohodlnou úroveň tepla.
 
Jak dlouho to vydrží?
Ohřívač rukou může pracovat nepřetržitě po dobu 3 - 6 hodin (5 000 mAh) nebo 6 - 12 hodin (10 000 mAh), což se liší podle teploty prostředí a úrovní ohřevu.
Proč potřebuji dobíjecí ohřívač rukou?
Ve srovnání s chemickými ohřívači rukou jsou nabíjecí ohřívače rukou opakovaně použitelné a tepelně nastavitelné. Je to také vaše powerbanka.
Existuje varování o vybití baterie?
Ano, když se blíží vybití baterie, můžete vidět blikající červené světlo.
 
Specifikace

Zahřívač rukou + powerbanka
Šíření tepla do všech stran
4 úrovně teploty (42, 45, 48, 50 °C)
Zahřívá se za 10 sekund
Doba zahřívání 3 - 6 hodin (5 000 mAh) nebo 6 - 12 hodin (10 000 mAh)
Funkce powerbanky (Li-Ion 5 200 mAh alebo 10 000 mAh)
Doba nabíjení cca 4 - 6 hodin
Nabíjení pomocí micro USB / USB
Odolnost proti vlhkosti a dešti
Není odolné proti ponoření do vody!
Indikátory LED nabíjení
Pevné poutko pro zavěšení
Certifikace CE
Vyhovuje ROSH
Recyklovatelné
Nabíjecí kabel microUSB / USB součástí balení
Rozměry: 5,8 x 10,4 x 2,5 cm (5 000 mAh), 5,8 x 11,7 x 3,2 cm (10 000 mAh)
Hmotnost: 140 g

Baterie:

Dobíjecí článek 18650 Li-Ion
Kapacita: 5 200 mAh nebo 10 000 mAh
Vstup: Micro USB; 5V, 2A (max)
Výstup: USB, 5V, 2A (max)

 
Nabíjení ohřívače rukou
Během nabíjení se ujistěte, že je ruční ohřívač vypnutý. Nabíjejte pomocí dodaného kabelu USB z libovolného portu USB, síťové nabíječky počítače nebo notebooku. Během nabíjení budou kontrolky blikat, pokračujte v nabíjení, dokud nebudou všechna čtyři oranžová světla konstantní. Doby nabíjení se budou lišit v závislosti na způsobu nabíjení, mohou trvat 2 až 3 hodiny (5 200 mAh) nebo 4 - 6 hodin (10 000 mAh) ze síťové USB nabíječky a až 6-8 hodin z USB portu počítače.
Ovládání ohřívače rukou
Zapněte a vypněte stisknutím a podržením tlačítka ON / OFF po dobu 5 sekund. Ohřívač rukou se zahřeje za méně než deset sekund. Opětovným stisknutím tlačítka ON / OFF přejdete na vyšší teplotu nebo snížíte teplotu dalším stisknutím tlačítka ON / OFF.

1 světlo, teplota ohřevu 42 +/- 2 stupně
2 světla, teplota ohřevu 45 +/- 2 stupně
3 světla, teplota topení 48 +/- 2 stupně
4 světla, teplota ohřevu 50 +/- 2 stupně

Funkce Power Bank
Ujistěte se, že je ruční ohřívač vypnutý, potom připojte USB kabel vašeho zařízení k ručnímu ohřívači (maximální výstupní výkon 2A), nabíjení začne okamžitě. Zobrazí se příslušný počet kontrolek indikujících zbývající úroveň nabití baterie.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lifesystems
Typ dobíjecí
S powerbankou ano