Thermopad Handwarmer 12 h

78 %
(5 hodnocení)

Ohřívaček na ruce Thermopad Handwarmer 12h Proč by vám měli mrznout ruce při lyžovaní nebo zimních radovánkách? Díky tělesným ohříváčkům Thermopad už nikdy nebudete mrznout. Tento výrobek jistě ocení především ženy a děti, pro které tak můžou být zimní radovánky mnohem delší. Thermopad je malý, měkký, lehký sáček obsahující směs železného prášku, aktivního uhlí, soli ,vody a vermikulitu. Jeho aktivace je velice jednoduchá, stačí otevřít obal ve kterém je sáček umístěn a vzduch se již o vše postará... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ohřívaček na ruce Thermopad Handwarmer 12h
Proč by vám měli mrznout ruce při lyžovaní nebo zimních radovánkách?
Díky tělesným ohříváčkům Thermopad už nikdy nebudete mrznout. Tento výrobek jistě ocení především ženy a děti, pro které tak můžou být zimní radovánky mnohem delší. Thermopad je malý, měkký, lehký sáček obsahující směs železného prášku, aktivního uhlí, soli ,vody a vermikulitu. Jeho aktivace je velice jednoduchá, stačí otevřít obal ve kterém je sáček umístěn a vzduch se již o vše postará sám. Nastane přírodní exotermická reakce, která vytváří konzistentní a dlouhotrvající teplo.
Sáček je vyroben z měkké tkaniny s velmi tenkou vrstvou porézního plastu pro delší trvanlivost a pevnost. Kapesní ohřívače jsou bezpečné, nezapáchají a nejsou toxické. Tepelné sáčky Thermopad Handwarmer jsou vyrobeny pro použití do rukavic. Aplikace je jednoduchá, vyjměte sáčky Handwarmer z obalu a vložte na požadovmé místo.
Tyto sáčky jsou schopné hřát stejnou intenzitou až 12 hodin, postupně se sáček ztenčuje a měkne. Mějte vždy po ruce v kapse, batohu, tašce, autě aby jste je mohli kdykoliv použít.
Prosím pozor, sáčky aktivujete odstraněním plastového obalu, tedy hned jak obsah přijde do styku se vzduchem. Sáčky jsou jednorázové a nelze je zastavit ani opět aktivovat.
V balení jeden pár o rozměru cca 92x55mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Thermopad
Typ oxidační