LIKOV LO-Al | Hliníková zakládací lišta s okapnicí LO-Al hliníková zakládací lišta s okapnicí pro založení tepelně izolačních desek do roviny v kontaktním zateplovacím systému – ETICS. Materiál tvrdý hliník, splňující evropské normy, zejména EN 573-3, EN 485-1, EN 485-2  Použití a výhody založení izolačního materiálu do roviny konstrukčně a pohledově dokonalé zakončení a uzavření systému ochrana systému proti mechanickému poškození svod dešťové vody ze systému, zamezení vzlínání vlhkosti pod... Celý popis

Koupit za 200 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LIKOV LO-Al | Hliníková zakládací lišta s okapnicí
LO-Al hliníková zakládací lišta s okapnicí pro založení tepelně izolačních desek do roviny v kontaktním zateplovacím systému – ETICS.

Materiál

tvrdý hliník, splňující evropské normy, zejména EN 573-3, EN 485-1, EN 485-2

 Použití a výhody

založení izolačního materiálu do roviny
konstrukčně a pohledově dokonalé zakončení a uzavření systému
ochrana systému proti mechanickému poškození
svod dešťové vody ze systému, zamezení vzlínání vlhkosti pod izolant

Návod k použití
Zakládací lištu LO-Al přiložíme ke zdi, vodováhou srovnáme do roviny a označíme si místa, kde vyvrtáme otvory pro hmoždinky. Do dutinových cihel vrtáme bez příklepu, abychom předešli rozbití vnitřních přepážek cihly. Zarážecí hmoždinky, nejlépe ZHH s hřibovou hlavou, by měly být od sebe vzdáleny cca 30 až 50 cm. Hmoždinku zasuneme skrz otvor v liště do předvrtaného, dostatečně hlubokého a čistého otvoru ve zdivu. Zatlučením ocelového trnu do hmoždinky lištu ukotvíme. Abychom předešli deformacím lišty vlivem nerovnosti zdiva, použijeme k montáži Vymezovací podložky. Zakládací lišty mezi sebou spojíme Spojkami soklových profilů. Pro spojení v rozích a na nároží se lišty musí seříznout pod úhlem 45°.

Parametry

Délka lišt:  2000 mm
Tloušťka: 0,95 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Likov