Podestýlka je nedílnou součástí každé klece či králíkárny. Zakrslí králíci a další hlodavci jsou obvykle zvyklí na dřevěnou podestýlku, např. hobliny. Životnost podestýlky se odvíjí od množství vody a krmiva, které hlodavec spotřebuje. Pro předejití zápachu doporučujeme používat toalety pro králíky (v nabídce také rohová toaleta pro křečky), které zároveň prodlouží životnost okolní podestýlky. Celková výměna se obvykle provádí po 7-14 dnech. Oblíbenou činností hlodavce je konzumace sena. Seno můžeme... Celý popis

Koupit za 463 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Podestýlka je nedílnou součástí každé klece či králíkárny. Zakrslí králíci a další hlodavci jsou obvykle zvyklí na dřevěnou podestýlku, např. hobliny. Životnost podestýlky se odvíjí od množství vody a krmiva, které hlodavec spotřebuje. Pro předejití zápachu doporučujeme používat toalety pro králíky (v nabídce také rohová toaleta pro křečky), které zároveň prodlouží životnost okolní podestýlky. Celková výměna se obvykle provádí po 7-14 dnech. Oblíbenou činností hlodavce je konzumace sena. Seno můžeme podávat jeslemi, nebo jako podestýlku v místech, kde nechodí na toaletu.

Mezi nejoblíbenější podestýlku patří hobliny, které jsou nabízeny také v různých vůních. Poslední dobou se staly velmi oblíbenými dřevěné nebo slaměné pelety. Pelety jsou vhodé zejména pro svou savost, nepráší tolik jako hobliny. Pelety jsou doporučovány také pro chovatle papoušků či jiného exotického ptactva. Jako alternativa je vhodná zejména buničinná podestýlka Asan Pet s přídavkem Aloe vera. Toto stelivo velmi dobře saje vlhkost a pohlcuje pachy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Limara
Druh dřevité
Množství 40 l
Značka Limara