[tip] Novinka podzimu 2022! Nepřehlédněte aktuálně probíhající zaváděcí promoakci 1+1 zde. Nejsilnější a nejkomplexnější varianta tribulu terrestris, jakou jste kdy zkusili. Určena pro muže, kteří usilují o aktivní podporu hladiny klíčových mužských hormonů v těle, které příznivě ovlivňují na straně jedné sportovní i fyzické výkony, na straně druhé výraznou měrou i libido. Vzali jsme nejsilnější dostupný extrakt Tribulu terrestris a doplnili ho o pokročilé chelátové formy zinku a hořčíku, dále... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

[tip] Novinka podzimu 2022! Nepřehlédněte aktuálně probíhající zaváděcí promoakci 1+1 zde.
Nejsilnější a nejkomplexnější varianta tribulu terrestris, jakou jste kdy zkusili. Určena pro muže, kteří usilují o aktivní podporu hladiny klíčových mužských hormonů v těle, které příznivě ovlivňují na straně jedné sportovní i fyzické výkony, na straně druhé výraznou měrou i libido.
Vzali jsme nejsilnější dostupný extrakt Tribulu terrestris a doplnili ho o pokročilé chelátové formy zinku a hořčíku, dále o vitamín B6 (celá trojice je známá jako ZMA či ZMB6) a také extrakt z černého pepře (piperin), který svými účinky dokáže zvyšovat účinnost ostatních látek. Vznikla tak silná a účinná kombinace pro sportovce i nesportovce usilující o podporu hormonálního systému. To vše v extra velkém XXL balení, které obsahuje 180 kapslí (běžná balení tribulu mají 90 - 100 kapslí a zdaleka ne takový obsah účinných látek či sílu extraktu).
✅ silný extrakt Tribulu terrestris ✅ ZMB6 ✅ piperin ✅ veganské kapsle ✅ velké balení 180 kapslí ✅ vystačí až na 90 dní

Tribulus Terrestris Premium XXL je cenově výrazně výhodný, zároveň ale i velmi silný a složením plně komplexní produkt s tribulem terrestris a dalšími látkami. Produkt byl vyvinut tak, aby překonal ostatní přípravky ve své kategorii, jak kvalitou použitého extraktu z Tribulu terrestris, tak komplexností celého složení, v neposlední řadě i velikostí balení a s tím spojenou cenovou výhodností. Příjemným bonusem je použití kvalitnějších (a dražších) veganských kapslí.
Tribulus terrestris (kotvičník zemní) je nejčastěji vyhledávanou rostlinou, která může ovlivňovat hladinu klíčového mužského hormonu v těle. Na trhu bývá dostupný jako běžná drť (tzn. pouze rozdrcená surovina, typicky používaná pro přípravu čaje) nebo v podobě koncentrovanějších extraktů, které obsahují násobně více účinných látek. Nejsilnější koncentráty bývají označovány jako 90% nebo jako 10 : 1 či ještě silnější 15 : 1. A právě tento extrakční poměr má surovina, která byla použita do Tribulu Terrestris Premium XXL, navíc má velikost částic na úrovni pouhých 80 mesh, což pomáhá snadnější vstřebatelnosti.
Doporučené dávkování:
základní dávkování jsou 2 kapsle Tribulus Terrestris Premium denně lze zvýšit až na 4 kapsle denně polkněte kapsle a zapijte je dostatečným množstvím vody kapsle nekousejte vhodné je použití večer před spaním v případě použití vyššího počtu kapslí je rozdělte rovnoměrně do průběhu dne hmotnost jedné kapsle je 740 mg, hmotnost obsahu balení 180 cps je 133 g

Tabulka nutričních hodnot:
základní dávka
2 cpszvýšená dávka
4 cps Tribulus terrestris1000 mg2000 mg extrakt černého pepře (obsahuje piperin)5 mg10 mg hořčík75 mg150 mg zinek2 mg4 mg vitamín B60,28 mg0,56 mg
Složení:
Tribulus terrestris extrakt, rostlinná tobolka (HPMC), oxid hořečnatý, bisglycinát hořečnatý, protispékavá látka stearan hořečnatý, bisglycinát zinečnatý, černý pepř extrakt, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)

Upozornění:
Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a před přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do 6 měsíců. Kapsle mohou mít charakteristické aroma, které není na závadu produktu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lionlab
Počet tablet/kapslí 180
Forma kapsle
Tribulus ano