Testosterol 250 je přírodní anabolizér ideální jako doplněk výživy při budování svalové hmoty Testosterol 250 je mimořádně silný anabolizér, se kterým dosáhnete svých fitness cílů rychle a jednoduše. Stačí vám kvalitní strava, dostatek bílkovin, pravidelný trénink a Testosterol 250, účinný stimulant sekrece testosteronu. Tato kombinace je ideální pro budování svalnaté postavy. Přípravek obsahuje účinné frakce rostlinných sterolů, a tudíž chemických sloučenin odvozených od stearanu. Některé metabolity... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Testosterol 250 je přírodní anabolizér ideální jako doplněk výživy při budování svalové hmoty
Testosterol 250 je mimořádně silný anabolizér, se kterým dosáhnete svých fitness cílů rychle a jednoduše. Stačí vám kvalitní strava, dostatek bílkovin, pravidelný trénink a Testosterol 250, účinný stimulant sekrece testosteronu. Tato kombinace je ideální pro budování svalnaté postavy.

Přípravek obsahuje účinné frakce rostlinných sterolů, a tudíž chemických sloučenin odvozených od stearanu. Některé metabolity sterolů mohou v organismu napodobovat typické hormony a soupeřit s nimi o receptory v tělesných buňkách. To vede k modifikaci mnoha fyziologických funkcí. Společným výsledkem těchto procesů je regulace kvantitativních vztahů mezi 17-ketosteroidy, testosteronem, progesteronem, androsteronem a kortikosteroidy.

Testosterol 250 a jeho výhody

- je silný přírodní anabolizér
- obsahuje frakce rostlinných sterolů
- je vhodný doplněk výživy pro rychlé dosažení fitness cílů
- jeden z nejprodávanějších anabolizérů na světě

Nežádoucí účinky
Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky během používání rostlinných sterolů.

Složení
Steroly 250 mg - sójový extrakt 255 mg, růžový extrakt 32 mg, švestkový extrakt s inulínem - pruni cum inulin 31 mg, protihrudkující činidla (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), obal kapsle - hovězí želatina.

Dávkování
Dávkujte 1 kapsli denně po snídani, nepřetržitě po dobu 45 dní. V případě, že jste pokročilý bodybuilder, nebo máte hmotnost vyšší než 85 kg, dávkování zdvojnásobte.

Tabulka nutričních hodnot Nutriční hodnoty 1 kapsle Rostlinné steroly 250 mg Inulin 15 mg Fenolové glykosidy 1,75 mg Flavonoidy 0,75 mg Fitochinon 0,01 mg

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Megabol
Počet tablet/kapslí 30
Forma kapsle