Magna-Tiles Metropolis 110

100 %
(4 hodnocení)

Postavte si své vlastní mestečko nebo třeba vesmírnou stanici. Magnetická stavebnice Magna Tiles v originálním designu metropole přinese dětem hodiny zábavy, při které mohou stavět, hrát si a také rozvíjet svou kreativitu a představivost. V sadě najdete celkem 110 kusů různách dílků a částí, a to včetně schodů nebo základen pro autíčka. Sada skvěle doplňuje další magnetické stavebnice od Magna tiles. Kombinovat ji můžete ale také s magnetickou stavebnicí Connetix Tiles nebo MiDeer. Děti při hraní... Celý popis

Koupit za 3 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Postavte si své vlastní mestečko nebo třeba vesmírnou stanici. Magnetická stavebnice Magna Tiles v originálním designu metropole přinese dětem hodiny zábavy, při které mohou stavět, hrát si a také rozvíjet svou kreativitu a představivost. V sadě najdete celkem 110 kusů různách dílků a částí, a to včetně schodů nebo základen pro autíčka. Sada skvěle doplňuje další magnetické stavebnice od Magna tiles. Kombinovat ji můžete ale také s magnetickou stavebnicí Connetix Tiles nebo MiDeer.

Děti při hraní trénují jemnou motoriku a prostorovou představivost. Mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet nové a další stavby. Magnetické stavebnice Magna Tiles se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Jednotlivé díly jsou bezpečné, protože jsou vyrobené z potravinářského materiálu ABS. Neobsahují BPA, ftaláty ani latex. Jsou odolné, aby se daly využít venku i uvnitř. Magnetické dílky jsou průsvitné a vyznačují se živými barvami, které pochází z netoxických barev. Nevyblednou ani se jen tak nezamlží. Jako bonus jsou odolné vůči poškrábání a promáčknutí.

 

Magnetická stavebnice - Metropolis | Magna Tiles

- magnetická stavebnice s originálním motivem metropole

- kvalitní zpracování, zdravotné nezávadné

- dá se kombinovat s dalším magnetickými stavbenicemi od Magna Tiles, Connetix Tiles i MiDeer

- vhodné pro děti od 3 let

 

Obsah balení:

- 110 magnetických dílů různých tvarů

- obsahuje také nedtradiční díly jako jsou okna, schodiště, spinner aj.

 

Tipy a inspirace pro magnetické stavebnice

- Na našem blogu najdete různé  tipy, jak využít magnetické stavebnice.

- Tvoříme návody na konkrétní stavby, netradiční aktivity s magnetickou stavebnicí a mnoho dalšího.

- Spoustu videonávodů najdete i na našem instagramu.

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valtech
Věk od 3 let
Určení pro kluky a holky
Magnetické ne