Malatec 19448

100 %
(1 hodnocení)

trezor NA PLÁŽ  OCHRANA - Aby byl minitrezor chráněn před neoprávněným přístupem, lze jej namontovat pomocí ocelového lanka o délce 37 cm (cca 5 mm) na pevný nebo těžký předmět. Bezpečnostní lanko se zavírá kombinačním zámkem a otevírá. Kombinační zámek pracuje s individuálně volitelnou kombinací.  VĚCI SE DODAJÍ K POTŘEBNÉMU - do trezoru se vejde mimo jiné telefon, klíče, kreditní karta, doklady potřebné na cestu a mnoho dalších věcí. Vše lze bezpečně uložit a uložit, když jste pryč.  KONSTRUKCE - díky... Celý popis

Koupit za 530 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

trezor NA PLÁŽ
 OCHRANA - Aby byl minitrezor chráněn před neoprávněným přístupem, lze jej namontovat pomocí ocelového lanka o délce 37 cm (cca 5 mm) na pevný nebo těžký předmět. Bezpečnostní lanko se zavírá kombinačním zámkem a otevírá. Kombinační zámek pracuje s individuálně volitelnou kombinací.

 VĚCI SE DODAJÍ K POTŘEBNÉMU - do trezoru se vejde mimo jiné telefon, klíče, kreditní karta, doklady potřebné na cestu a mnoho dalších věcí. Vše lze bezpečně uložit a uložit, když jste pryč.

 KONSTRUKCE - díky kompaktnímu designu si jej můžete vzít s sebou všude tam, kde je potřeba speciální ochrana. Chrání předměty uvnitř před stříkající vodou. Odolný vůči povětrnostním vlivům.

 BEZPEČNÉ PŘEDMĚTY - ideální společník na cesty, který vám umožní užít si dovolenou bez starostí. Chraňte své cennosti tímto přenosným trezorem před krádeží a věnujte se krásným věcem v životě.

SPECIFIKACE - Černá barva; materiál: plast; délka lana: 37 cm; rozměry: 20 x 18 x 11cm; hmotnost: 0,405 kg; hmotnost v balení: 0,533 kg.

SPECIFIKACE

 barva: Černá

 Materiál: Plastický

 délka lana: 37 cm

 rozměry: Rozměry 20 x 18 x 11 cm

 váhy: 0,405 kg

 hmotnost v balení: 0,533 kg

 

Praktický plážový trezor - lehká a bezpečná konstrukce. Je ideální pro ochranu vašich cenností před zloději, když jsou na pláži bez dozoru. To vám umožní v klidu plavat, procházet se po pláži, spát nebo si vychutnávat občerstvení na pláži.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 2energy
Typ schránka na peníze
Hmotnost 0.405 kg
Typ zámku kódový mechanický

Podobné produkty