Richter Czech RS20.EDK

92 %
(14 hodnocení)

Bezpečný sejf menších rozměrů od společnosti Richter Czech s elektronickým zamykáním Hledáte spolehlivý způsob, jak ochránit své cennosti? Sejf menších rozměrů od renomované společnosti Richter Czech je tím pravým řešením. Výjimečně kompaktní design kombinuje skvělé zabezpečení s moderním elektronickým zamykáním, které poskytuje jedinečnou ochranu pro vaše cenné věci. Klíčové vlastnosti: - Bezpečnost na prvním místě: Dveře o síle 4 mm a plášť o síle 2 mm poskytují pevný a odolný rámec vašeho... Celý popis

Koupit za 1 228 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezpečný sejf menších rozměrů od společnosti Richter Czech s elektronickým zamykáním

Hledáte spolehlivý způsob, jak ochránit své cennosti? Sejf menších rozměrů od renomované společnosti Richter Czech je tím pravým řešením. Výjimečně kompaktní design kombinuje skvělé zabezpečení s moderním elektronickým zamykáním, které poskytuje jedinečnou ochranu pro vaše cenné věci.

Klíčové vlastnosti:

-

Bezpečnost na prvním místě: Dveře o síle 4 mm a plášť o síle 2 mm poskytují pevný a odolný rámec vašeho sejfu. Vaše cennosti budou v bezpečí díky této robustní konstrukci.

-

Moderní elektronické zamykání: Zamykání na elektronický kód přináší moderní a pohodlný způsob přístupu ke svým věcem. Uživatelský kód může obsahovat 3-8 číslic, což znamená až 100 000 000 možných kombinací kódu. Vaše soukromí bude pevně zajištěno.

-

Inteligentní bezpečnostní funkce: Sejf je vybaven funkcí časové blokace zámku po 3 nesprávných pokusech, což brání neoprávněným pokusům o přístup. Navíc vás upozorní na nízkou kapacitu baterie, abyste mohli včas nahradit baterie a zajistit nepřetržitý provoz.

-

Snadné ukotvení: Můžete si vybrat, zda chcete sejf ukotvit do zdi nebo podlahy, což zajišťuje pevné a stabilní umístění.

-

Kompletní balení: V balení naleznete vše, co potřebujete pro instalaci a použití: 4 kusy baterií typu AA pro elektronický zámek, 2 nouzové klíče, vnitřní plstě pro ochranu obsahu, ocelové hmoždinky a šrouby pro ukotvení.

-

Kvalitní materiály: Sejf je vyroben z vysoce kvalitní oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Nezáleží na tom, jestli jde o důležité dokumenty, šperky nebo jiné cennosti, tento sejf vám nabídne pokročilé zabezpečení a klidný spánek. Richter Czech se vyznačuje dlouholetou zkušeností a kvalitními produkty, a tento sejf není výjimkou. Věřte, že vaše cennosti jsou v bezpečí!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Richter
Hmotnost 7.5 kg
Typ zámku elektronický
Vnější výška 20 cm
Vnější šířka 31 cm
Vnější hloubka 20 cm
Vnitřní výška 19.6 cm
Vnitřní šířka 30.6 cm
Vnitřní hloubka 14 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty