Richter Czech RS50.K

91 %
(10 hodnocení)

Bezpečnostní sejf se zamykáním na klíč - Ochrana a spolehlivost na prvním místě Přinášíme vám sejf ve větších rozměrech, který vyniká svou spolehlivostí a jednoduchým zamykáním na klíč. Tento sejf je navržen pro základní, avšak účinné zabezpečení vašich cenností, ať už jde o důležité dokumenty, šperky nebo další hodnotné předměty. Hlavní Charakteristiky: - Spolehlivost: S větším rozměrem nabízí tento sejf dostatek místa pro vaše cenné věci. Je vyvinut tak, aby poskytoval důvěryhodnou ochranu... Celý popis

Koupit za 2 912 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezpečnostní sejf se zamykáním na klíč - Ochrana a spolehlivost na prvním místě

Přinášíme vám sejf ve větších rozměrech, který vyniká svou spolehlivostí a jednoduchým zamykáním na klíč. Tento sejf je navržen pro základní, avšak účinné zabezpečení vašich cenností, ať už jde o důležité dokumenty, šperky nebo další hodnotné předměty.

Hlavní Charakteristiky:

-

Spolehlivost: S větším rozměrem nabízí tento sejf dostatek místa pro vaše cenné věci. Je vyvinut tak, aby poskytoval důvěryhodnou ochranu většího množství cenností.

-

Zabezpečení: Dveře s tloušťkou 4 mm a plášť s tloušťkou 2 mm zajišťují spolehlivost a odolnost.

-

Flexibilní umístění: Sejf je navržen tak, aby byl snadno ukotvitelný do zdi nebo podlahy, což zajišťuje dodatečnou stabilitu a minimalizuje riziko krádeže.

-

Balení: V balení najdete vše, co potřebujete pro montáž a používání sejfu. To zahrnuje ocelové hmoždinky, 2 police pro uspořádání, vnitřní plstě pro ochranu obsahu, šrouby a 2 klíče pro zamykání.

-

Konstrukce: Vyrobený z kvalitní oceli, tento sejf nabízí dlouhotrvající odolnost a spolehlivost.

Tento sejf je ideální pro ty, kteří hledají jednoduchou a spolehlivou možnost zabezpečení svých cenností. Jeho konstrukce a větší rozměr nabízejí klid a jistotu, že Vaše cennosti zůstanou v bezpečí. S klíčovým zamykáním a jednoduchým designem je tento sejf praktickou a spolehlivou volbou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Richter
Hmotnost 19 kg
Typ zámku klíčový
Vnější výška 50 cm
Vnější šířka 35 cm
Vnější hloubka 33 cm
Vnitřní výška 49.6 cm
Vnitřní šířka 34.6 cm
Vnitřní hloubka 27 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty