Dětská kreativní souprava v praktickém kufříku, který snadno otevřou i malé děti. Souprava obsahuje razítka, s dětskými motivy, která jsouspeciálně navržena pro malou ručku a díky měkkému povrchu se příjemně drží. V praktickém kufříku je 6 plakátků, 6 razítek a polštářek s inkoustem, který jde lehce setřít z dětských prstů. Vhodné pro děti od 2 let. Maped Creativ je kolekce kreativních sad francouzské značky Maped, tradičního výrobce kvalitních školních a kancelářských potřeb. Kolekce Maped Creativ... Celý popis

Koupit za 428 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dětská kreativní souprava v praktickém kufříku, který snadno otevřou i malé děti.

Souprava obsahuje razítka, s dětskými motivy, která jsouspeciálně navržena pro malou ručku a díky měkkému povrchu se příjemně drží. V praktickém kufříku je 6 plakátků, 6 razítek a polštářek s inkoustem, který jde lehce setřít z dětských prstů.

Vhodné pro děti od 2 let.

Maped Creativ je kolekce kreativních sad francouzské značky Maped, tradičního výrobce kvalitních školních a kancelářských potřeb. Kolekce Maped Creativ v několika řadách nabízí kreativní vyžití pro děti od 1 roku - edice EARLY AGE, až do věku 6+ - edice BOARD ACTIVITIES. Edice MINIBOX je vhodným dárkem při každé návštěvě rodin s dětmi. Edice COLOR PLAY pro děti od 4 let zas posouvá hranice kreativního tvoření k dalšímu hraní.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MAPED