100x100x15 (mm) Produkt splňuje evropské normy a je značen označením CE.  Galvanický zinek Povrchová úprava galvanický zinek je oproti žárovému zinkování vzhlednější - barevný. Používá se proti korozi na produkty, které jsou určeny do interiérů, které jsou suché a vlhkost se zde vyskytuje jen zřídka. Tloušťka zinku je kolem 12 mikronů.  Jak probíhá proces galvanického zinkování Podobně jako u žárového zinkování je produkt před začátkem zinkování náležitě očištěn a připraven. Pak jsou výrobky... Celý popis

Koupit za 5 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

100x100x15 (mm)

Produkt splňuje evropské normy a je značen označením CE. 

Galvanický zinek

Povrchová úprava galvanický zinek je oproti žárovému zinkování vzhlednější - barevný. Používá se proti korozi na produkty, které jsou určeny do interiérů, které jsou suché a vlhkost se zde vyskytuje jen zřídka. Tloušťka zinku je kolem 12 mikronů.

 Jak probíhá proces galvanického zinkování

Podobně jako u žárového zinkování je produkt před začátkem zinkování náležitě očištěn a připraven. Pak jsou výrobky ponořeny do zinečnaté soli a zapojí se ke zdroji stejnosměrného proudu. Následně se čistý zinek začne rozpouštět a putuje ke katodě a zde začne působit na jejím povrchu.

 Výhody galvanického zinku

- Rovnoměrná vrstva zinku (i na méně přístupných místech)

- Úhlednější než žárový zinek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop